Gå til hovedindhold

No brand HPX afdækningstape op til 60 grader - 19 mm x 50 m

No brandKablerEAN: 8711347173259
Pris fra 12 krtil 37 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (68% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HPX afdækningstape op til 60 grader - 19 mm x 50 m og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
HPX afækningstape, 19 mm x 50 m
12 kr
Til butik
HPX afækningstape, 19 mm x 50 m billede

Produktinformation

HPX afdækningstape 19 mm x 50 m nem og sikker afdækningMed denne beige afdækningstape fra HPX får du en praktisk løsning til både malerarbejde og reparationer. Tapen måler 19 mm i bredden og hele 50 meter i længden, så du har rigeligt til både små og sto...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Kabler
Farve: Beige
Størrelse: 19 mm x 50 m
EAN: 8711347173259
Varenr.: 894001054
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
HPX afækningstape, 19 mm x 50 m
13 kr
Til butik
HPX afækningstape, 19 mm x 50 m billede

Produktinformation

Afdækningstape til præcise maleropgaver og nem beskyttelseMed denne beige afdækningstape på 19 mm x 50 meter får du en pålidelig hjælper til både maleropgaver, reparationer og hverdagens små projekter. Tapen er let at arbejde med og klæber sikkert på over...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Kabler
Farve: Beige
Størrelse: 19 mm x 50 m
EAN: 8711347173259
Varenr.: 894001054
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
HPX afækningstape, 19 mm x 50 m
15 kr
Til butik
HPX afækningstape, 19 mm x 50 m billede

Produktinformation

Praktisk afdækningstape til præcise maleropgaverMed denne beige afdækningstape på 19 mm x 50 meter får du en pålidelig hjælper til både små og store projekter i hjemmet. Tapen er særligt velegnet til maleropgaver, reparationer og beskyttelse af overflader...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Lim
Farve: Beige
Størrelse: 19 mm x 50 m
EAN: 8711347173259
Varenr.: 894001054
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
HPX afækningstape, 19 mm x 50 m
15 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPX afækningstape, 19 mm x 50 m
15 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPX afækningstape, 19 mm x 50 m
15 kr
Til butik
Gå til Carls.nu
TrustScore 5 ud af 54,7
Afdækningstape
19 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HPX afdækningstape, beige, 19 mm x 50 m
22,06 kr
Til butik
Gå til Danskautoudstyr.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
HPX afdækningstape op til 60 grader - 19 mm x 50 m
25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPX afdækningstape op til 60 grader - 19mmx50m
37 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPX afdækningstape op til 60 grader - 19 mm x 50 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPX afdækningstape op til 60 grader - 19 mm x 50 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl12 kr12 krKøb
2Greenline13 kr13 krKøb
3BilligVVS DK15 kr15 krKøb
4CompletVVS15 kr15 krKøb
5LavprisVVS15 kr15 krKøb
6LavprisVærktøj15 kr15 krKøb
7Carls.nu19 kr19 krKøb
8EL-GROSSISTEN22,06 kr22,06 krKøb
9Danskautoudstyr.dk25 kr25 krKøb
10CS MEGASTORE DK37 kr76 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPX afdækningstape op til 60 grader - 19 mm x 50 m

PriceData har fulgt prisen på HPX afdækningstape op til 60 grader - 19 mm x 50 m i 184 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 15 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for HPX afdækningstape op til 60 grader - 19 mm x 50 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for HPX afdækningstape op til 60 grader - 19 mm x 50 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202612 kr1 kr (8%)
11. maj 202613 kr1 kr (8%)
26. apr. 202612 kr1 kr (8%)
23. apr. 202613 kr2 kr (13%)
22. apr. 202615 kr2 kr (15%)
13. apr. 202613 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret