Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE x16 FHFL PCIe Gen5 Slot 2 Riser Kit Sort Grøn Sølv Udvidelseskort

Pris fra 2.186 krtil 2.246 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.160 kr 20. maj

Sammenlign priser på HPE x16 FHFL PCIe Gen5 Slot 2 Riser Kit Sort Grøn Sølv Udvidelseskort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2186 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE x16 FHFL PCIe Gen5 Slot 2 Riser Kit Sort Grøn Sølv Udvidelseskort
2.186 kr
Til butik
HPE x16 FHFL PCIe Gen5 Slot 2 Riser Kit Sort Grøn Sølv Udvidelseskort billede

Produktinformation

HPE x16 FHFL PCIe Gen5 Slot 2 Riser Kit - Udvidelseskort - for server - for ProLiant DL145

Produktspecifikationer

Artikel nr.: P71989-B21
EAN: 0190017721866
Varenr.: 1002497646
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP E x16 FHFL PCIe Gen5 Slot 2 Riser Kit
2.246 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE x16 FHFL PCIe Gen5 Slot 2 Riser Kit Sort Grøn Sølv Udvidelseskort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE x16 FHFL PCIe Gen5 Slot 2 Riser Kit Sort Grøn Sølv Udvidelseskort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.186 kr2.186 krKøb
2Proshop DK2.246 kr2.246 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE x16 FHFL PCIe Gen5 Slot 2 Riser Kit Sort Grøn Sølv Udvidelseskort

PriceData har fulgt prisen på HPE x16 FHFL PCIe Gen5 Slot 2 Riser Kit Sort Grøn Sølv Udvidelseskort i 84 dage. Laveste pris i perioden er 2.160 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 2.883 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.315 kr.

Den nuværende pris på 2.186 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for HPE x16 FHFL PCIe Gen5 Slot 2 Riser Kit Sort Grøn Sølv Udvidelseskort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for HPE x16 FHFL PCIe Gen5 Slot 2 Riser Kit Sort Grøn Sølv Udvidelseskort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.186 kr61 kr (3%)
29. maj 20262.247 kr11 kr (0%)
28. maj 20262.258 kr60 kr (3%)
26. maj 20262.198 kr31 kr (1%)
25. maj 20262.167 kr12 kr (1%)
23. maj 20262.179 kr12 kr (1%)
22. maj 20262.191 kr31 kr (1%)
20. maj 20262.160 kr24 kr (1%)
17. maj 20262.184 kr12 kr (1%)
15. maj 20262.196 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret