Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba X372 - Strømforsyning - hurtigstik/redundant - AC 100-240 V - 680 Watt - for HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3810M 24, 3810M 40, 38

Pris fra 3.198 krtil 7.244 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4.046 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.663 kr 30. apr.

Sammenlign priser på HPE Aruba X372 - Strømforsyning - hurtigstik/redundant - AC 100-240 V - 680 Watt - for HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3810M 24, 3810M 40, 38 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3198 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba X372 680Watt
3.198 kr
Til butik
HPE Aruba X372 680Watt billede

Produktinformation

HPE Aruba X372 - Strømforsyning - hurtigstik/redundant - AC 100-240 V - 680 watt - for HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3810M 24, 3810M 40, 3810M 48, 6200F 12

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JL086A
EAN: 0888793598047
Varenr.: 990083726
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Aruba X372 - Strømforsyning - hurtigstik/redundant - AC 100-240 V - 680 Watt - for HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3810M 24, 3810M 40, 38
3.516 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Aruba Networking Jl086a Netværksswitch Komponent Strømforsyning
7.244 kr
Til butik
Hpe Aruba Networking Jl086a Netværksswitch Komponent Strømforsyning billede

Produktinformation

Kompakt intern modul passer i Aruba 3810-chassis til hurtige udskiftninger direkte i racket Leverer stabil 680 W, 54 V DC-udgang for ensartet switchdrift 100 til 240 V AC-indgang understøtter forskellige strømforhold på stedet uden ændringer Let metalhus på 830 g med håndtag gør fjernelse og installation nemmere Intern hot-swap-konstruktion reducerer servicetiden og forbedrer netværkets oppetid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HPE
Kategori: Switch strømforsyninger
Artikel nr.: JL086A#ABB
EAN: 0888793598047
Varenr.: 5011261781

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba X372 - Strømforsyning - hurtigstik/redundant - AC 100-240 V - 680 Watt - for HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3810M 24, 3810M 40, 38 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba X372 - Strømforsyning - hurtigstik/redundant - AC 100-240 V - 680 Watt - for HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3810M 24, 3810M 40, 38 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.198 kr3.198 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.516 kr3.516 krKøb
3Dustin DK7.244 kr7.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba X372 - Strømforsyning - hurtigstik/redundant - AC 100-240 V - 680 Watt - for HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3810M 24, 3810M 40, 38

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba X372 - Strømforsyning - hurtigstik/redundant - AC 100-240 V - 680 Watt - for HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3810M 24, 3810M 40, 38 i 160 dage. Laveste pris i perioden er 2.663 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 4.269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.498 kr.

Den nuværende pris på 3.198 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 72 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HPE Aruba X372 - Strømforsyning - hurtigstik/redundant - AC 100-240 V - 680 Watt - for HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3810M 24, 3810M 40, 38. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HPE Aruba X372 - Strømforsyning - hurtigstik/redundant - AC 100-240 V - 680 Watt - for HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3810M 24, 3810M 40, 38 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.198 kr639 kr (17%)
22. maj 20263.837 kr24 kr (1%)
21. maj 20263.861 kr1 kr (0%)
20. maj 20263.860 kr638 kr (20%)
10. maj 20263.222 kr281 kr (8%)
8. maj 20263.503 kr2 kr (0%)
7. maj 20263.505 kr14 kr (0%)
6. maj 20263.491 kr295 kr (9%)
3. maj 20263.196 kr279 kr (10%)
2. maj 20262.917 kr254 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret