Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Central Foundation Online & komponentbaserede tjenester 7 år

Pris fra 5.918 krtil 5.948 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.179 kr 18. apr.

Sammenlign priser på HPE Aruba Central Foundation Online & komponentbaserede tjenester 7 år og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5918 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Central Foundation Online & komponentbaserede tjenester 7 år
5.918 kr
Til butik
HPE Aruba Central Foundation Online & komponentbaserede tjenester 7 år billede

Produktinformation

HPE Aruba Central Foundation - Licensabonnemet (7 år) - 1 tilgangspunkt - hosted - ESD - for HPE Aruba AP-584, AP-585, AP-587

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Q9Y61AAE
EAN: 0190017298665
Varenr.: 998711914
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP E Aruba Central Foundation - Elektronisk
5.948 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Central Foundation Online & komponentbaserede tjenester 7 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Central Foundation Online & komponentbaserede tjenester 7 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.918 kr5.918 krKøb
2Proshop DK5.948 kr5.948 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba Central Foundation Online & komponentbaserede tjenester 7 år

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba Central Foundation Online & komponentbaserede tjenester 7 år i 44 dage. Laveste pris i perioden er 5.179 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 5.925 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.799 kr.

Den nuværende pris på 5.918 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for HPE Aruba Central Foundation Online & komponentbaserede tjenester 7 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for HPE Aruba Central Foundation Online & komponentbaserede tjenester 7 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20265.918 kr4 kr (0%)
25. maj 20265.914 kr10 kr (0%)
24. maj 20265.924 kr4 kr (0%)
23. maj 20265.920 kr35 kr (1%)
15. maj 20265.885 kr2 kr (0%)
13. maj 20265.887 kr38 kr (1%)
8. maj 20265.925 kr25 kr (0%)
2. maj 20265.900 kr7 kr (0%)
1. maj 20265.907 kr2 kr (0%)
29. apr. 20265.905 kr20 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret