Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba AP-POE-ATSR 1-Port Smart Rate midspan - Strøminjektor - 30 Watt - for HPE Aruba AP-303, 304, 305, 503, 504, 505, 518, 575, 577 Instant IAP

Hewlett Packard EnterpriseNetværkEAN: 0190017475295
Pris fra 775 krtil 1.377 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 602 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 751 kr 5. maj

Sammenlign priser på HPE Aruba AP-POE-ATSR 1-Port Smart Rate midspan - Strøminjektor - 30 Watt - for HPE Aruba AP-303, 304, 305, 503, 504, 505, 518, 575, 577 Instant IAP og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 775 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba AP-POE-ATSR 1-Port Smart Rate midspan Strøminjektor Ekstern
775 kr
Til butik
HPE Aruba AP-POE-ATSR 1-Port Smart Rate midspan Strøminjektor Ekstern billede

Produktinformation

HPE Aruba AP-POE-ATSR 1-Port Smart Rate midspan - Strøminjektor - 30 watt - for HPE Aruba AP-303, 304, 305, 503, 504, 505, 518, 575, 577; Instant IAP-304, 305, 324, 325

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R6P67A
EAN: 0190017475295
Varenr.: 996558436
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Aruba AP-POE-ATSR 1-Port Smart Rate midspan - Strøminjektor - 30 Watt - for HPE Aruba AP-303, 304, 305, 503, 504, 505, 518, 575, 577 Instant IAP
857 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-POE-ATSR Midspan Injector 30W 1-Port
1.377 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba AP-POE-ATSR 1-Port Smart Rate midspan - Strøminjektor - 30 Watt - for HPE Aruba AP-303, 304, 305, 503, 504, 505, 518, 575, 577 Instant IAP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba AP-POE-ATSR 1-Port Smart Rate midspan - Strøminjektor - 30 Watt - for HPE Aruba AP-303, 304, 305, 503, 504, 505, 518, 575, 577 Instant IAP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK775 kr775 krKøb
2CS MEGASTORE DK857 kr896 krKøb
3Proshop DK1.377 kr1.377 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba AP-POE-ATSR 1-Port Smart Rate midspan - Strøminjektor - 30 Watt - for HPE Aruba AP-303, 304, 305, 503, 504, 505, 518, 575, 577 Instant IAP

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba AP-POE-ATSR 1-Port Smart Rate midspan - Strøminjektor - 30 Watt - for HPE Aruba AP-303, 304, 305, 503, 504, 505, 518, 575, 577 Instant IAP i 182 dage. Laveste pris i perioden er 746 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 987 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 768 kr.

Den nuværende pris på 775 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for HPE Aruba AP-POE-ATSR 1-Port Smart Rate midspan - Strøminjektor - 30 Watt - for HPE Aruba AP-303, 304, 305, 503, 504, 505, 518, 575, 577 Instant IAP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for HPE Aruba AP-POE-ATSR 1-Port Smart Rate midspan - Strøminjektor - 30 Watt - for HPE Aruba AP-303, 304, 305, 503, 504, 505, 518, 575, 577 Instant IAP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026775 kr6 kr (1%)
8. maj 2026781 kr10 kr (1%)
7. maj 2026771 kr14 kr (2%)
6. maj 2026757 kr6 kr (1%)
5. maj 2026751 kr18 kr (2%)
4. maj 2026769 kr12 kr (2%)
3. maj 2026757 kr6 kr (1%)
2. maj 2026751 kr18 kr (2%)
28. apr. 2026769 kr6 kr (1%)
27. apr. 2026775 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret