Gå til hovedindhold

HP Zink Paper Sprocket Luna 50 Pack 2x3'' - Tilbehør til foto

HPHovedtelefonerEAN: 0190781150527
Pris fra 195 krtil 349,31 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 154,31 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP Zink Paper Sprocket Luna 50 Pack 2x3'' - Tilbehør til foto og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZINK PAPER SPROCKET LUNA 50 PACK 2X3"
195 kr
Til butik
HP ZINK PAPER SPROCKET LUNA 50 PACK 2X3" billede

Produktinformation

Skinnende, selv-klæbende, 50 x 76 mm, 290 g/m², 50 ark fotopapir, for Sprocket 200, 2-in-1, Photo

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 1DE39A
EAN: 0190781150527
Varenr.: 3009948
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZINK Sprocket Photo Papir 2x3 - 50 Pack
245 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HP Zink papir - 50-pakning 5x7,6 cm
269 kr
Til butik
HP Zink papir - 50-pakning 5x7,6 cm billede

Produktinformation

HP Zink papir i 50-pakning leverer små prints med klæbende bagside, så hvert billede fungerer som et klistermærke – klar til at blive sat op med det samme. Papiret er designet til HP Sprocket printer og gør det nemt at gemme og dele dine favoritøjeblikke som fysiske prints. Mediestørrelsen er 5x7,6 cm / 2x3 tommer, der passer perfekt til hurtige snapshots og små fotoprojekter. Hvert ark er pletbestandigt, vandafvisende og modstandsdygtigt over for ridser. Pakkens indhold: 50 ark Zink fotopapir i størrelsen 5x7,6 cm / 2x3 tommer.

Produktspecifikationer

Mærke: Hp
Kategori: Fotopapir
Artikel nr.: HPIZ2X350
EAN: 0190781150527
Varenr.: 20629
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hp - Zink Paper Sprocket For Luna 2x3 - 50 Pack
299,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
HP Zink Paper Sprocket Luna 50 Pack 2x3'' - Tilbehør til foto
349,31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Zink Paper Sprocket Luna 50 Pack 2x3'' - Tilbehør til foto koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Zink Paper Sprocket Luna 50 Pack 2x3'' - Tilbehør til foto koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK195 kr234 krKøb
2CS MEGASTORE DK245 kr284 krKøb
3Av-Cables DK269 kr269 krKøb
4Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
5MAXiPRO349,31 kr349,31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Zink Paper Sprocket Luna 50 Pack 2x3'' - Tilbehør til foto

PriceData har fulgt prisen på HP Zink Paper Sprocket Luna 50 Pack 2x3'' - Tilbehør til foto i 134 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for HP Zink Paper Sprocket Luna 50 Pack 2x3'' - Tilbehør til foto. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for HP Zink Paper Sprocket Luna 50 Pack 2x3'' - Tilbehør til foto de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026195 kr1 kr (1%)
24. feb. 2026194 kr1 kr (1%)
17. feb. 2026195 kr2 kr (1%)
16. feb. 2026197 kr2 kr (1%)
15. feb. 2026199 kr6 kr (3%)
13. feb. 2026205 kr10 kr (5%)
20. jan. 2026215 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret