Gå til hovedindhold

HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 5000 Blackwell - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 3840 x 2400 (WQXGA) @ 120 Hz - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199485084329
Pris fra 57.487 krtil 69.411 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 11.924 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54.601 kr 3. apr.

Sammenlign priser på HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 5000 Blackwell - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 3840 x 2400 (WQXGA) @ 120 Hz - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57487 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook Fury G1i - 16" | RTX Pro 5000 | Intel® Core™ Ultra 9 285HX | 64GB | 1TB
57.487 kr
Til butik
HP ZBook Fury G1i - 16" | RTX Pro 5000 | Intel® Core™ Ultra 9 285HX | 64GB | 1TB billede

Produktinformation

NVIDIA RTX Pro 5000 24GB, Intel® Core™ Ultra 9 285HX, Op til 13 TOPS (NPU), 64GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 PRO, 16" (IPS 3840x2400 (WQUXGA) 120Hz), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel (TRV) & Predictive Detection Alerts (PDA) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Onsite with Travel (TRV) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Travel (TRV), Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: 98L61ET#UUW
EAN: 0199485084329
Varenr.: 3408125
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ZBook Fury G1i Mobile Workstation 16" 3840 x 2400 285HX 64GB 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro
58.040 kr
Til butik
HP ZBook Fury G1i Mobile Workstation 16" 3840 x 2400 285HX 64GB 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 5000 Blackwell - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16" IPS 3840 x 2400 (WQXGA) @ 120 Hz - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 98L61ET#UUW
EAN: 0199485084329
Varenr.: 1003487310
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Zbook Fury G1i Intel Core Ultra 9 64gb 1000gb Rtx Pro 5000 Bw 16 tommer
61.499 kr
Til butik
Hp Zbook Fury G1i Intel Core Ultra 9 64gb 1000gb Rtx Pro 5000 Bw 16 tommer billede

Produktinformation

Desktop-klasse ydeevne med Intel Core Ultra 9 285HX, 24 tråde NVIDIA RTX PRO 5000 24 GB GDDR7 accelererer rendering og simulationer 16" 3840x2400 IPS-panel, 120 Hz, 500 nits og 100 % DCI-P3 64 GB DDR5-5600 og 1 TB PCIe Gen5 NVMe til tung multitasking 99 Wh batteri, 50 % hurtigopladning på 30 min, WiFi 7 og Thunderbolt 5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Workstations
Artikel nr.: 98L61ET#UUW
EAN: 0199485084329
Varenr.: 5020066788
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 5000 Blackwell - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 3840 x 2400 (WQXGA) @ 120 Hz - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic
69.411 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 5000 Blackwell - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 3840 x 2400 (WQXGA) @ 120 Hz - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 5000 Blackwell - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 3840 x 2400 (WQXGA) @ 120 Hz - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK57.487 kr57.487 krKøb
2CompuMail DK58.040 kr58.040 krKøb
3Dustin DK61.499 kr61.585,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK69.411 kr69.411 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 5000 Blackwell - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 3840 x 2400 (WQXGA) @ 120 Hz - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 5000 Blackwell - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 3840 x 2400 (WQXGA) @ 120 Hz - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic i 181 dage. Laveste pris i perioden er 46.606 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 59.525 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55.041 kr.

Den nuværende pris på 57.487 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 5000 Blackwell - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 3840 x 2400 (WQXGA) @ 120 Hz - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 5000 Blackwell - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 3840 x 2400 (WQXGA) @ 120 Hz - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202657.487 kr547 kr (1%)
22. maj 202658.034 kr136 kr (0%)
18. maj 202657.898 kr192 kr (0%)
14. maj 202658.090 kr56 kr (0%)
12. maj 202658.146 kr112 kr (0%)
3. maj 202658.258 kr61 kr (0%)
2. maj 202658.319 kr51 kr (0%)
29. apr. 202658.370 kr61 kr (0%)
25. apr. 202658.431 kr458 kr (1%)
19. apr. 202658.889 kr61 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret