Gå til hovedindhold

HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 4000 Blackwel - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 2560 x 1600 (2,5K) - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199485083568
Pris fra 48.808 krtil 51.874 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.066 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46.511 kr 3. apr.

Sammenlign priser på HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 4000 Blackwel - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 2560 x 1600 (2,5K) - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48808 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 4000 Blackwel - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 2560 x 1600 (2,5K) - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic
48.808 kr
Til butik
HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 4000 Blackwel - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 2560 x 1600 (2,5K) - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Stationære computere
Farve: 1
Artikel nr.: 98L62ET#UUW
EAN: 0199485083568
Varenr.: 24511417
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook Fury G1i - 16" | RTX Pro 4000 | Intel® Core™ Ultra 9 285HX | 64GB | 1TB
49.563 kr
Til butik
HP ZBook Fury G1i - 16" | RTX Pro 4000 | Intel® Core™ Ultra 9 285HX | 64GB | 1TB billede

Produktinformation

NVIDIA RTX Pro 4000 16GB, Intel® Core™ Ultra 9 285HX, Op til 13 TOPS (NPU), 64GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 PRO, 16" (IPS 2560x1600 (WQXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel (TRV) & Predictive Detection Alerts (PDA) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Onsite with Travel (TRV) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Travel (TRV), Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: 98L62ET#UUW
EAN: 0199485083568
Varenr.: 3408124
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ZBook Fury G1i Mobile Workstation 16" 2560 x 1600 285HX 64GB 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro
49.668 kr
Til butik
HP ZBook Fury G1i Mobile Workstation 16" 2560 x 1600 285HX 64GB 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 4000 Blackwel - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16" IPS 2560 x 1600 (2,5K) - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 98L62ET#UUW
EAN: 0199485083568
Varenr.: 1003487311
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Zbook Fury G1i Intel Core Ultra 9 64gb 1000gb Rtx Pro 4000 Bw 16 tommer
51.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 4000 Blackwel - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 2560 x 1600 (2,5K) - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 4000 Blackwel - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 2560 x 1600 (2,5K) - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK48.808 kr48.808 krKøb
2Proshop DK49.563 kr49.563 krKøb
3CompuMail DK49.668 kr49.668 krKøb
4Dustin DK51.874 kr51.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 4000 Blackwel - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 2560 x 1600 (2,5K) - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 4000 Blackwel - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 2560 x 1600 (2,5K) - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic i 171 dage. Laveste pris i perioden er 37.162 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 55.240 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47.249 kr.

Den nuværende pris på 48.808 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 4000 Blackwel - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 2560 x 1600 (2,5K) - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 285HX / op til 5.5 GHz - vPro - Win 11 Pro - RTX PRO 4000 Blackwel - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 2560 x 1600 (2,5K) - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202648.808 kr860 kr (2%)
29. maj 202649.668 kr61 kr (0%)
28. maj 202649.729 kr191 kr (0%)
23. maj 202649.920 kr36 kr (0%)
22. maj 202649.884 kr156 kr (0%)
18. maj 202649.728 kr314 kr (1%)
17. maj 202650.042 kr20 kr (0%)
16. maj 202650.022 kr40 kr (0%)
15. maj 202649.982 kr85 kr (0%)
14. maj 202650.067 kr48 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret