Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Z5000 Trådløs Mus - Bluetooth & Kompakt Design - Hvid

Hewlett-PackardMus og trackballsEAN: 0887758646267
Pris fra 104 krtil 149 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19 kr 4. apr.

Sammenlign priser på HP Z5000 Trådløs Mus - Bluetooth & Kompakt Design - Hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Z5000 Trådløs
104 kr
Til butik
HP Z5000 Trådløs billede

Produktinformation

HP Z5000 - Mus - 3 knapper - trådløs - Bluetooth

Produktspecifikationer

Artikel nr.: E5C13AA#ABB
EAN: 0887758646267
Varenr.: 95895
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Z5000 - Mus - 3 knapper - trådløs - Bluetooth
105 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
HP Z5000 Trådløs Mus - Bluetooth & Kompakt Design - Hvid
-45%110 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HP Z5000 Trådløs Mus - Bluetooth & Kompakt Design - Hvid billede

Produktinformation

HP Z5000 er en slank og stilfuld trådløs mus, designet til at give maksimal komfort og mobilitet. Den fungerer problemfrit med de fleste store operativsystemer, herunder Windows, Mac, Chrome og Android, uden at du behøver at installere ekstra software.

Produktspecifikationer

Kategori: HP Elektronik Tilbehør
EAN: 0887758646267
Varenr.: 239531
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Z5000 / E5C13AA - Mus - 3 knapper - Hvid
111 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Z5000 Bluetooth-mus
-64%117 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus HP Z5000 med Bluetooth
-13%129 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Z5000 Trådløs
139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus HP Z5000 med Bluetooth
-12%149 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Z5000 Trådløs Mus - Bluetooth & Kompakt Design - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Z5000 Trådløs Mus - Bluetooth & Kompakt Design - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK104 kr104 krKøb
2CS MEGASTORE DK105 kr144 krKøb
3Superprice.dk110 kr110 krKøb
4Proshop DK111 kr150 krKøb
5Teknikproffset DK117 kr166 krKøb
6Boligcenter DK129 kr129 krKøb
7Ultrashop139 kr139 krKøb
8Vivas DK149 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Z5000 Trådløs Mus - Bluetooth & Kompakt Design - Hvid

PriceData har fulgt prisen på HP Z5000 Trådløs Mus - Bluetooth & Kompakt Design - Hvid i 145 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er 16% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for HP Z5000 Trådløs Mus - Bluetooth & Kompakt Design - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for HP Z5000 Trådløs Mus - Bluetooth & Kompakt Design - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026104 kr2 kr (2%)
13. maj 2026102 kr2 kr (2%)
7. maj 2026104 kr4 kr (4%)
6. maj 2026100 kr3 kr (3%)
5. maj 2026103 kr1 kr (1%)
3. maj 2026104 kr1 kr (1%)
1. maj 2026105 kr16 kr (18%)
15. apr. 202689 kr17 kr (24%)
5. apr. 202672 kr53 kr (279%)
4. apr. 202619 kr53 kr (74%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret