Gå til hovedindhold

HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 9 285K / op til 5.7 GHz - RAM 96 GB - SSD 1 TB - NVMe - RTX PRO 4000 Blackwell - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop

HPIsenkramEAN: 0199485075037
Pris fra 46.303 krtil 55.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9.696 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44.097 kr 10. apr.

Sammenlign priser på HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 9 285K / op til 5.7 GHz - RAM 96 GB - SSD 1 TB - NVMe - RTX PRO 4000 Blackwell - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46303 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 9 285K / op til 5.7 GHz - RAM 96 GB - SSD 1 TB - NVMe - RTX PRO 4000 Blackwell - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop
46.303 kr
Til butik
HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 9 285K / op til 5.7 GHz - RAM 96 GB - SSD 1 TB - NVMe - RTX PRO 4000 Blackwell - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Stationære computere
Farve: 1
Artikel nr.: B76S5ET#UUW
EAN: 0199485075037
Varenr.: 24511432
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Workstation Z2 G1i Tower Core Ultra 9 285K 96GB 1TB NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell / Intel Graphics Windows 11 Pro
46.366 kr
Til butik
HP Workstation Z2 G1i Tower Core Ultra 9 285K 96GB 1TB NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell / Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 9 285K / op til 5.7 GHz - RAM 96 GB - SSD 1 TB - NVMe - RTX PRO 4000 Blackwel - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B76S5ET#UUW
EAN: 0199485075037
Varenr.: 1003487319
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Workstation Z2 G1i
47.072 kr
Til butik
HP Workstation Z2 G1i billede

Produktinformation

AI PC, AI Workstation, tower 4U, 1 x Core Ultra 9 285K / op til 5.7 GHz, RAM 96 GB, SSD 1 TB, NVMe, RTX PRO 4000 Blackwell, Gigabit Ethernet, Win 11 Pro, skærm: ingen, tastatur: Pan Nordic, sort, Smart Buy, med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Stationaer Workstation
Artikel nr.: B76S5ET#UUW
EAN: 0199485075037
Varenr.: 3392856
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Z2 G1i Tower Intel Core Ultra 9 96gb 1000gb Rtx Pro 4000
55.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 9 285K / op til 5.7 GHz - RAM 96 GB - SSD 1 TB - NVMe - RTX PRO 4000 Blackwell - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 9 285K / op til 5.7 GHz - RAM 96 GB - SSD 1 TB - NVMe - RTX PRO 4000 Blackwell - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK46.303 kr46.303 krKøb
2CompuMail DK46.366 kr46.366 krKøb
3Proshop DK47.072 kr47.072 krKøb
4Dustin DK55.999 kr56.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 9 285K / op til 5.7 GHz - RAM 96 GB - SSD 1 TB - NVMe - RTX PRO 4000 Blackwell - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop

PriceData har fulgt prisen på HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 9 285K / op til 5.7 GHz - RAM 96 GB - SSD 1 TB - NVMe - RTX PRO 4000 Blackwell - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop i 151 dage. Laveste pris i perioden er 36.373 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 48.086 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44.753 kr.

Den nuværende pris på 46.303 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 9 285K / op til 5.7 GHz - RAM 96 GB - SSD 1 TB - NVMe - RTX PRO 4000 Blackwell - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 9 285K / op til 5.7 GHz - RAM 96 GB - SSD 1 TB - NVMe - RTX PRO 4000 Blackwell - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202646.303 kr124 kr (0%)
28. maj 202646.427 kr120 kr (0%)
27. maj 202646.307 kr61 kr (0%)
26. maj 202646.368 kr306 kr (1%)
25. maj 202646.674 kr1 kr (0%)
24. maj 202646.675 kr61 kr (0%)
23. maj 202646.736 kr62 kr (0%)
22. maj 202646.798 kr62 kr (0%)
21. maj 202646.860 kr63 kr (0%)
20. maj 202646.923 kr797 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret