Gå til hovedindhold

HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 7 265 / op til 5.3 GHz - RAM 32 GB - SSD 512 GB - HP Z Turbo Drive, TLC - Intel Graphics - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop

HPIsenkramEAN: 0199251669866
Pris fra 16.001 krtil 17.124 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.123 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15.922 kr 15. maj

Sammenlign priser på HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 7 265 / op til 5.3 GHz - RAM 32 GB - SSD 512 GB - HP Z Turbo Drive, TLC - Intel Graphics - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16001 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Z2 Tower G1i Tower Intel Core Ultra 7 32GB 512GB Windows 11 Pro
16.001 kr
Til butik
HP Z2 Tower G1i Tower Intel Core Ultra 7 32GB 512GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 7 265 / op til 5.3 GHz - RAM 32 GB - SSD 512 GB - HP Z Turbo Drive, TLC - Intel Graphics - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: A40QFET#UUW
EAN: 0199251669866
Varenr.: 1003384906
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 7 265 / op til 5.3 GHz - RAM 32 GB - SSD 512 GB - HP Z Turbo Drive, TLC - Intel Graphics - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop
16.569 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Workstation Z2 G1i
16.569 kr
Til butik
HP Workstation Z2 G1i billede

Produktinformation

AI PC, AI Workstation, tower 4U, 1 x Core Ultra 7 265 / op til 5.3 GHz, RAM 32 GB, SSD 512 GB, HP Z Turbo Drive, TLC, Intel Graphics, Gigabit Ethernet, Win 11 Pro, skærm: ingen, tastatur: Pan Nordic, sort, Smart Buy, med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Stationaer Workstation
Artikel nr.: A40QFET#UUW
EAN: 0199251669866
Varenr.: 3395505
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Z2 G1i Tower Intel Core Ultra 7 32gb 512gb
17.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 7 265 / op til 5.3 GHz - RAM 32 GB - SSD 512 GB - HP Z Turbo Drive, TLC - Intel Graphics - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 7 265 / op til 5.3 GHz - RAM 32 GB - SSD 512 GB - HP Z Turbo Drive, TLC - Intel Graphics - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK16.001 kr16.001 krKøb
2CS MEGASTORE DK16.569 kr16.569 krKøb
3Proshop DK16.569 kr16.569 krKøb
4Dustin DK17.124 kr17.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 7 265 / op til 5.3 GHz - RAM 32 GB - SSD 512 GB - HP Z Turbo Drive, TLC - Intel Graphics - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop

PriceData har fulgt prisen på HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 7 265 / op til 5.3 GHz - RAM 32 GB - SSD 512 GB - HP Z Turbo Drive, TLC - Intel Graphics - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop i 182 dage. Laveste pris i perioden er 13.223 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 18.648 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16.564 kr.

Den nuværende pris på 16.001 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 7 265 / op til 5.3 GHz - RAM 32 GB - SSD 512 GB - HP Z Turbo Drive, TLC - Intel Graphics - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for HP Workstation Z2 G1i - AI PC, AI Workstation - tower 4U - 1 x Core Ultra 7 265 / op til 5.3 GHz - RAM 32 GB - SSD 512 GB - HP Z Turbo Drive, TLC - Intel Graphics - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Pan Nordic - sort - Smart Buy - med HP 3 års onsite med forudsigende detektionsalarmer desktop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202616.001 kr62 kr (0%)
2. jun. 202616.063 kr1 kr (0%)
29. maj 202616.062 kr62 kr (0%)
28. maj 202616.124 kr1 kr (0%)
27. maj 202616.125 kr123 kr (1%)
26. maj 202616.248 kr1 kr (0%)
24. maj 202616.249 kr257 kr (2%)
22. maj 202615.992 kr61 kr (0%)
21. maj 202616.053 kr1 kr (0%)
20. maj 202616.054 kr61 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret