Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP v222w 64GB USB 2.0 USB stick Sølv

Hewlett-PackardUSB-flashdrevEAN: 4712847094062
Pris fra 68 krtil 182 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 114 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP v222w 64GB USB 2.0 USB stick Sølv og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PNY HP v222w - 64GB - USB Stick
68 kr
Til butik
PNY HP v222w - 64GB - USB Stick billede

Produktinformation

USB flashdrive, 64 GB, USB 2.0

Produktspecifikationer

Mærke: PNY
Kategori: USB Stick
Artikel nr.: HPFD222W-64
EAN: 4712847094062
Varenr.: 2852985
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP v222w 64GB USB 2.0 USB stick Sølv
182 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP v222w 64GB USB 2.0 USB stick Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP v222w 64GB USB 2.0 USB stick Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK68 kr107 krKøb
2CompuMail DK182 kr182 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP v222w 64GB USB 2.0 USB stick Sølv

PriceData har fulgt prisen på HP v222w 64GB USB 2.0 USB stick Sølv i 174 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 83 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er 17% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for HP v222w 64GB USB 2.0 USB stick Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for HP v222w 64GB USB 2.0 USB stick Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202668 kr8 kr (13%)
29. jan. 202660 kr1 kr (2%)
28. jan. 202659 kr1 kr (2%)
22. jan. 202660 kr1 kr (2%)
20. jan. 202659 kr1 kr (2%)
17. jan. 202660 kr1 kr (2%)
13. jan. 202659 kr1 kr (2%)
2. jan. 202660 kr7 kr (13%)
1. jan. 202653 kr3 kr (6%)
31. dec. 202550 kr3 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret