Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Smart Tank 750 All-in-One Multifunktion - Farve - Blæk

Pris fra 2.302 krtil 2.859 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 557 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.764 kr 1. apr.

Sammenlign priser på HP Smart Tank 750 All-in-One Multifunktion - Farve - Blæk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2302 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Smart Tank 750 All-in-One Blækprinter
2.302 kr
Til butik
HP Smart Tank 750 All-in-One Blækprinter billede

Produktinformation

HP Smart Tank 750 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 13 spm (kopiering) - op til 15 spm (udskriver) - 250 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), Bluetooth...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 6UU47A#670
EAN: 0195908303114
Varenr.: 999887309
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Smart Tank 750 All-in-One Multifunktion - Farve - Blæk
2.313 kr
Til butik
HP Smart Tank 750 All-in-One Multifunktion - Farve - Blæk billede

Produktinformation

Multifunktionsprinter, farve, blækprinter, kan genopfyldes, Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original), A4/Legal (medie), op til 13 spm (kopiering), op til 15 spm (udskriver), 250 ark, USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), Bluetooth

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer
Artikel nr.: 6UU47A
EAN: 0195908303114
Varenr.: 3139613
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Inkjet printer HP Smart Tank 750 all-in-one A4, Wi‑Fi
2.399 kr
Til butik
Inkjet printer HP Smart Tank 750 all-in-one A4, Wi‑Fi billede

Produktinformation

Effektiv A4 inkjet printer til hjem og mindre kontorHP Smart Tank 750 er en alt‑i‑én farveprinter med termisk inkjet, der klarer print, kopi og scan - også automatisk duplex. Med op til 15 sider/min i sort og maks. opløsning på 4.800 × 1.200 dpi får du klare dokumenter og flotte farver i hverdagen. Indbygget Wi‑Fi, Wi‑Fi Direct, Ethernet og Bluetooth gør det let at printe fra computer og mobil med Apple AirPrint eller Mopria.Gennemført brugervenlighedLCD‑display, knapper og en overskuelig front gør betjeningen enkel. En ADF til 35 ark gør kopiering af flersidede dokumenter nemmere. Anbefalet månedligt arbejdsområde er 400–800 sider, og den kan håndtere op til 5.000 sider pr. måned ved spidsbelastning.Fleksibel papirhåndteringPrint kantløst på A4 og Letter, og brug alt fra almindeligt papir til fotopapir og kraftigt papir (60–250 g/m²). Understøtter A4, A5, A6, B5, C5/C6 samt DL‑kuverter.Funktioner: Print, kopi, scan, farvefaxPrintteknologi: Termisk inkjetMaks. opløsning: 4.800 × 1.200 dpiHastighed: 15 s/min sort (ISO), 9 s/min farve (ISO)Duplex: Automatisk print og kopiADF: 35 arkTilslutning: Wi‑Fi, Wi‑Fi Direct, Ethernet, Bluetooth, USB 2.0Mobilprint: Apple AirPrint, MopriaUnderstøttede OS: Windows 7/10/11, macOS Mojave–VenturaHukommelse/CPU: 256 MB, 800 MHzSkanner: CIS, 1.200 × 1.200 dpi, maks. 216 × 297 mmKopi: Op til 600 × 600 dpi, 25–400 %, 99 kopierFax: Farve, 33,6 Kbit/s, 100 siders hukommelsePapirkapacitet: 250 ark input, 100 ark outputMedievægt: 60–250 g/m²Maks. papirformat: A4 / 216 × 355,6 mmMål (H × B × D): 24,03 × 42,75 × 36,4 cmVægt: 7,7 kgStrøm: 100–240 V, 50/60 Hz; 1,1 W (dvale), 0,1 W (slukket)...

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Inkjet
Vægt: 10.93g
EAN: 0195908303114
Varenr.: 1897035
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inkjet printer HP Smart Tank 750 all-in-one A4, Wi‑Fi
2.419 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Smart Tank 750 All-in-One Blækprinter
2.859 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Smart Tank 750 All-in-One Multifunktion - Farve - Blæk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Smart Tank 750 All-in-One Multifunktion - Farve - Blæk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.302 kr2.302 krKøb
2Proshop DK2.313 kr2.313 krKøb
3Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
4Vivas DK2.419 kr2.588 krKøb
5Ultrashop2.859 kr2.859 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Smart Tank 750 All-in-One Multifunktion - Farve - Blæk

PriceData har fulgt prisen på HP Smart Tank 750 All-in-One Multifunktion - Farve - Blæk i 133 dage. Laveste pris i perioden er 1.764 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 2.781 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.089 kr.

Den nuværende pris på 2.302 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HP Smart Tank 750 All-in-One Multifunktion - Farve - Blæk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HP Smart Tank 750 All-in-One Multifunktion - Farve - Blæk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.302 kr100 kr (5%)
28. maj 20262.202 kr38 kr (2%)
27. maj 20262.164 kr30 kr (1%)
26. maj 20262.134 kr11 kr (1%)
25. maj 20262.145 kr12 kr (1%)
24. maj 20262.157 kr1 kr (0%)
22. maj 20262.158 kr74 kr (3%)
21. maj 20262.232 kr67 kr (3%)
19. maj 20262.299 kr195 kr (9%)
15. maj 20262.104 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret