Gå til hovedindhold

HP Smart Tank 5107 All‑in‑One blækprinter - Wi‑Fi, genopfyldelig

Pris fra 1.330 krtil 1.899 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 569 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.129,95 kr 14. apr.

Sammenlign priser på HP Smart Tank 5107 All‑in‑One blækprinter - Wi‑Fi, genopfyldelig og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1330 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Smart Tank 5107 All-in-One Blækprinter
1.330 kr
Til butik
HP Smart Tank 5107 All-in-One Blækprinter billede

Produktinformation

HP Smart Tank 5107 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 10 spm (kopiering) - op til 12 spm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 5D1B1A#BHC
EAN: 0196786693908
Varenr.: 1000960733
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Smart Tank 5107 All in One Multifunktion - Farve - Blæk
1.499 kr
Til butik
HP Smart Tank 5107 All in One Multifunktion - Farve - Blæk billede

Produktinformation

Multifunktionsprinter med genopfyldelige blæktanke, farve-termisk inkjetudskrivning, trådløs og Bluetooth-tilslutning, understøttelse af A4/Legal-medier og hurtig udskrivning af første side. Designet til hjemme- og lillekontorbrug kombinerer HP Smart Tank 5107 genopfyldelige blækflasker med mobiludskrivning og enkel scanning for at reducere driftsomkostningerne og forenkle daglige opgaver. Udskrivningshastighed: op til 12 sider pr. minut (mono) / op til 5 sider pr. minut (farve) Udskrivningsopløsning: op til 1200 x 1200 dpi (mono) / op til 4800 x 1200 dpi (farve) Scanningsopløsning: 1200 x 1200 dpi Papirkapacitet: indføringsbakke til 100 ark, udgangsbakke til 30 ark Tilslutning: USB 2.0, Wi‑Fi (n), Bluetooth 4.2 LE, AirPrint Blæksystem: genopfyldelig tank med fire blækflasker og medfølgende printhoved HP Auto-Off Technology, scan-til-PDF og HP Smart Tasks effektiviserer arbejdsgange, og printerens anbefalede månedlige volumen samt ENERGY STAR-kvalifikation understøtter konsekvent og energieffektiv drift.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer
Artikel nr.: 5D1B1A#BHC
EAN: 0196786693908
Varenr.: 3149888
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Smart Tank 5107 alt-i-en-printer
1.522 kr
Til butik
HP Smart Tank 5107 alt-i-en-printer billede

Produktinformation

Få driftssikkerhed hver eneste dag med HP, Smart Tank 5107 All-in-One-printeren, der giver den forventede HP kvalitet og uventede besparelser. Højdepunkter, Mobil opsætning, Smarte knapper, Sensorer for lavt blækniveau, Automatisk opdatering af wi-fi, HP Smart app med Smart Advance, Automatisk tænd/sluk-teknologi, Spildfri genopfyldning af blæk, HP Wolf Essential Sikkerhed, Smart tank-værdi, Op til 3 års blæk sikrer, at du kan printe til en brøkdel af prisen, Spar energi med HP Auto-On/Auto-Off-teknologi. Blæksensorer hjælper med at forhindre dyre udskiftninger af printhoveder, Klar, når du er det, Hold forbindelsen og bliv ved med at printe med automatisk opdatering af Wi-Fi, Print og scan på farten fra enhver mobil enhed, Mobil fax med HP Smart app, Praktisk og intuitiv, Nem opsætning med mobile instruktioner, Printeren fortæller dig selv, hvad du skal gøre via de smarte knapper, Farvekodede, spildfri og genanvendelige flasker giver mulighed for nem genopfyldning, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skrivare
EAN: 0196786693908
Varenr.: D30838
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Smart Tank 5107 A4 All-in-one
1.524 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP Smart Tank 5107 All‑in‑One blækprinter - Wi‑Fi, genopfyldelig
-30%1.599 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP Smart Tank 5107 All‑in‑One blækprinter - Wi‑Fi, genopfyldelig
-30%1.619 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HP Smart Tank 5107 printer
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Smart Tank 5107 All‑in‑One blækprinter - Wi‑Fi, genopfyldelig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Smart Tank 5107 All‑in‑One blækprinter - Wi‑Fi, genopfyldelig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.330 kr1.330 krKøb
2Proshop DK1.499 kr1.499 krKøb
3Teknikproffset DK1.522 kr1.591 krKøb
4Dustin DK1.524 kr1.610,25 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
7INphone.dk1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Smart Tank 5107 All‑in‑One blækprinter - Wi‑Fi, genopfyldelig

PriceData har fulgt prisen på HP Smart Tank 5107 All‑in‑One blækprinter - Wi‑Fi, genopfyldelig i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.129,95 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 1.432 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.341 kr.

Den nuværende pris på 1.330 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for HP Smart Tank 5107 All‑in‑One blækprinter - Wi‑Fi, genopfyldelig. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for HP Smart Tank 5107 All‑in‑One blækprinter - Wi‑Fi, genopfyldelig de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.330 kr8 kr (1%)
31. maj 20261.338 kr86 kr (6%)
30. maj 20261.424 kr86 kr (6%)
20. maj 20261.338 kr94 kr (7%)
9. maj 20261.432 kr302,05 kr (27%)
14. apr. 20261.129,95 kr37,05 kr (3%)
13. apr. 20261.167 kr17,05 kr (1%)
8. apr. 20261.149,95 kr138,05 kr (11%)
6. apr. 20261.288 kr1 kr (0%)
4. apr. 20261.289 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret