Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Smart Tank 5105 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 10 spm (kopiering) - op til 12 spm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth - lys basalt

Pris fra 1.178 krtil 1.529 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 351 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP Smart Tank 5105 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 10 spm (kopiering) - op til 12 spm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth - lys basalt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1178 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Smart Tank 5105 All-in-One Blækprinter
1.178 kr
Til butik
HP Smart Tank 5105 All-in-One Blækprinter billede

Produktinformation

HP Smart Tank 5105 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 10 spm (kopiering) - op til 12 spm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth - lys basalt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1F3Y3A#BHC
EAN: 0196188530351
Varenr.: 1000928827
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Smart Tank 5105 - Color Inkjet - A4 - Wi-Fi & Bluetooth Multifunktion - Farve - Blæk
1.222 kr
Til butik
HP Smart Tank 5105 - Color Inkjet - A4 - Wi-Fi & Bluetooth Multifunktion - Farve - Blæk billede

Produktinformation

Multifunktions blækprinter med genopfyldelige beholdere, Wi‑Fi og Bluetooth-forbindelse og op til 4800 x 1200 dpi farveoutput. HP Smart Tank 5105 kombinerer genopfyldelige blækbeholdere med trådlig og Bluetooth‑tilslutning, så du kan udskrive, kopiere og scanne dokumenter og fotos med detaljeret farvegengivelse. Udskriftsteknologi: HP Thermal Inkjet, 4 farver Maksimal udskriftshastighed: op til 12 spm (mono) / op til 5 spm (farve) Maks. udskriftsopløsning: op til 1200 x 1200 dpi (mono) / 4800 x 1200 dpi (farve) Scanningsopløsning: 1200 x 1200 dpi Forbindelse: USB 2.0, Wi‑Fi (n) og Bluetooth 4.2 LE Mediestørrelser: A4 og Legal (maks) Standard mediekapacitet: 100 ark; udbakke: 30 ark Anbefalet månedlig volumen: 400-800 sider Genopfyldelige beholdere mindsker afbrydelser og hjælper med driftsomkostninger; 1,2" displayet og de trådløse muligheder gør daglig udskrivning og scanning enkel.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer
Artikel nr.: 1F3Y3A#BHC
EAN: 0196188530351
Varenr.: 3210513
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækprinter HP Smart Tank 5105 All?in?One - farve, Wi?Fi
-7%1.389 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blækprinter HP Smart Tank 5105 All?in?One - farve, Wi?Fi billede

Produktinformation

HP Smart Tank 5105 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 10 spm (kopiering) - op til 12 spm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth - lys basaltFå driftssikkerhed hver eneste dag med HP Smart Tank 5105 All-in-One-printeren, der giver den forventede HP-kvalitet og uventede besparelser.GenereltAirPrint-aktiveret: JaAnbefalet månedlig volumen: 400 - 800 siderDiagonalstørrelse, display: 1.2"Enhedstype: MultifunktionsprinterFås i farverne: Lys basaltForbindelse tilgængelig: JaInterface: USB 2.0Wi-Fi(n)Bluetooth 4.2 LEKontormaskineegenskaber: Mobile Printingscan til PDFHP Auto-Off TechnologyLokalisering: VesteuropaUnited KingdomIrlandnordiskeDen Baltiske RegionMånedlig driftscyklus (maks.): 3000 siderUdskrivningsteknologi: Blækprinter - farveHukommelseMaks hukommelse understøttet: 64 MBStandardhukommelse: 64 MBKopieringKopiegenskaber: Ændre størrelsen af, ID CopyMaksimal dokumentformindskelse: 25%Maksimal dokumentforøgelse: 400%Maksimal kopieringshastighed: Op til 10 spm (mono) / op til 2 spm (farve)Maksimal kopieringsopløsning: Op til 600 dpi (mono) / op til 600 dpi (farve)Maksimum kopier:<...

Produktspecifikationer

Kategori: Printere
Vægt: 7.09g
EAN: 0196188530351
Varenr.: 1830637
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækprinter HP Smart Tank 5105 All?in?One - farve, Wi?Fi
-7%1.409 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Smart Tank 5105 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 10 spm (kopiering) - op til 12 spm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth - lys basalt
1.467 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Smart Tank 5105 All-in-One Blækprinter Hvid
1.529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Smart Tank 5105 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 10 spm (kopiering) - op til 12 spm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth - lys basalt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Smart Tank 5105 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 10 spm (kopiering) - op til 12 spm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth - lys basalt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.178 kr1.178 krKøb
2Proshop DK1.222 kr1.222 krKøb
3Boligcenter DK1.389 kr1.389 krKøb
4Vivas DK1.409 kr1.478 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.467 kr1.467 krKøb
6Ultrashop1.529 kr1.529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Smart Tank 5105 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 10 spm (kopiering) - op til 12 spm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth - lys basalt

PriceData har fulgt prisen på HP Smart Tank 5105 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 10 spm (kopiering) - op til 12 spm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth - lys basalt i 153 dage. Laveste pris i perioden er 1.135 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 1.274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.199 kr.

Den nuværende pris på 1.178 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for HP Smart Tank 5105 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 10 spm (kopiering) - op til 12 spm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth - lys basalt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for HP Smart Tank 5105 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 10 spm (kopiering) - op til 12 spm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth - lys basalt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.178 kr24 kr (2%)
18. maj 20261.202 kr24 kr (2%)
16. maj 20261.178 kr24 kr (2%)
24. apr. 20261.202 kr30 kr (2%)
17. apr. 20261.232 kr42 kr (3%)
14. mar. 20261.274 kr52 kr (4%)
13. mar. 20261.222 kr30 kr (3%)
12. mar. 20261.192 kr82 kr (6%)
2. mar. 20261.274 kr52 kr (4%)
28. feb. 20261.222 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret