Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Series 5 524da 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100 Hz

Hewlett-PackardComputerskærmeEAN: 0198828212320
Pris fra 1.095 krtil 1.349 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 254 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 927 kr 13. apr.

Sammenlign priser på HP Series 5 524da 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100 Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1095 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Series 5 524da 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz
1.095 kr
Til butik
HP Series 5 524da 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz billede

Produktinformation

HP 524da - 5 Series - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, VGA - højtalere - sort, sølv (stander)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B11W5AT#ABB
EAN: 0198828212320
Varenr.: 1003278755
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" HP 5 Series 524da - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
1.203 kr
Til butik
24" HP 5 Series 524da - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

HP 524da monitor leverer pålidelig produktivitet og kreativt arbejde med et IPS-panel indstillet til præcise farver og behagelige lange arbejdsperioder. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, VGA Særlige funktioner: Flicker-Free; Low Blue Light; Anti-glare coating; 99% sRGB Ergonomisk justerbarhed, nøjagtige farver og lavblåt-lys-funktioner mindsker øjenbelastning og understøtter lange, farvekritiske arbejds- og mediesessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: B11W5AT#ABB
EAN: 0198828212320
Varenr.: 3379563
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Series 5 524da 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz
1.349 kr
Til butik
HP Series 5 524da 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz billede

Produktinformation

HP Series 5 238 FHD Monitor - 524da Oplev den imponerende HP Series 5 238 FHD Monitor - 524da, ideel til både arbejde og underholdning. Denne 23,8 tommer skærm leverer en fantastisk Full HD-opløsning (1920 x 1080), som sikrer skarpe billeder og klare farv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV & Lyd
EAN: 0198828212320
Varenr.: 98874

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Series 5 524da 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Series 5 524da 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.095 kr1.095 krKøb
2Proshop DK1.203 kr1.203 krKøb
3Ultrashop1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Series 5 524da 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100 Hz

PriceData har fulgt prisen på HP Series 5 524da 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100 Hz i 180 dage. Laveste pris i perioden er 927 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 1.331 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.179 kr.

Den nuværende pris på 1.095 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for HP Series 5 524da 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for HP Series 5 524da 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20261.095 kr94 kr (8%)
28. apr. 20261.189 kr58 kr (5%)
27. apr. 20261.247 kr58 kr (5%)
25. apr. 20261.189 kr142 kr (14%)
16. apr. 20261.047 kr120 kr (13%)
13. apr. 2026927 kr120 kr (11%)
11. apr. 20261.047 kr1 kr (0%)
10. apr. 20261.048 kr1 kr (0%)
8. mar. 20261.047 kr1 kr (0%)
7. mar. 20261.048 kr86 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret