Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Rygsæk til notebook 17.3" 100 % genbrugt plastik 60 % post-forbruger genbrugt plastik 750D recycled polyester Blå

Hewlett-PackardRygsækkeEAN: 0198122966868
Pris fra 612 krtil 636 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 408 kr 13. apr.

Sammenlign priser på HP Rygsæk til notebook 17.3" 100 % genbrugt plastik 60 % post-forbruger genbrugt plastik 750D recycled polyester Blå og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 612 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Rygsæk til notebook 17.3" 100 % genbrugt plastik 60 % post-forbruger genbrugt plastik 750D recycled polyester Blå
612 kr
Til butik
HP Rygsæk til notebook 17.3" 100 % genbrugt plastik 60 % post-forbruger genbrugt plastik 750D recycled polyester Blå billede

Produktinformation

HP Travel Plus - Rygsæk til notebook - 30L - 17.3" - grafitblå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: A2CE0AA
EAN: 0198122966868
Varenr.: 1002504849
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Travel Plus Rygsæk 30l 17 tommer 17 tommer 17.3 tommer Polyester Blå
-0%636 kr
Før 636,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hp Travel Plus Rygsæk 30l 17 tommer 17 tommer 17.3 tommer Polyester Blå billede

Produktinformation

Tre rum, lommer med hurtig adgang og 180° åbning sparer tid Polstrede rum til laptop og tablet beskytter enheder op til 17 in Vandafvisende 750D genanvendt polyester fremstillet med 60 % genanvendt plast fra forbrugere RFID-blokerende lomme og låsbare punkteringssikre lynlåse modvirker tyveri Kuffertstrop og 30 L der kan udvides til 35 L giver plads til ekstra ting på rejser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Rygsække
Artikel nr.: A2CE0AA
EAN: 0198122966868
Varenr.: 5020029610

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Rygsæk til notebook 17.3" 100 % genbrugt plastik 60 % post-forbruger genbrugt plastik 750D recycled polyester Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Rygsæk til notebook 17.3" 100 % genbrugt plastik 60 % post-forbruger genbrugt plastik 750D recycled polyester Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK612 kr612 krKøb
2Dustin DK636 kr722,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Rygsæk til notebook 17.3" 100 % genbrugt plastik 60 % post-forbruger genbrugt plastik 750D recycled polyester Blå

PriceData har fulgt prisen på HP Rygsæk til notebook 17.3" 100 % genbrugt plastik 60 % post-forbruger genbrugt plastik 750D recycled polyester Blå i 173 dage. Laveste pris i perioden er 405 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 624 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 513 kr.

Den nuværende pris på 612 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for HP Rygsæk til notebook 17.3" 100 % genbrugt plastik 60 % post-forbruger genbrugt plastik 750D recycled polyester Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for HP Rygsæk til notebook 17.3" 100 % genbrugt plastik 60 % post-forbruger genbrugt plastik 750D recycled polyester Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026612 kr51 kr (9%)
14. maj 2026561 kr24 kr (4%)
8. maj 2026537 kr19 kr (4%)
7. maj 2026518 kr36 kr (6%)
6. maj 2026554 kr33 kr (6%)
5. maj 2026521 kr16 kr (3%)
4. maj 2026505 kr97 kr (24%)
13. apr. 2026408 kr125 kr (23%)
10. apr. 2026533 kr9 kr (2%)
9. apr. 2026524 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret