Gå til hovedindhold

HP Renew Travel - Rygsæk til notebook - op til 15,6 - for Laptop 14, 14s, 15, 15s Pavilion Laptop 13, 14, 15

HPComputercoversEAN: 0195697156281
Pris fra 409 krtil 719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 310 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 5. maj

Sammenlign priser på HP Renew Travel - Rygsæk til notebook - op til 15,6 - for Laptop 14, 14s, 15, 15s Pavilion Laptop 13, 14, 15 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laptop-rygsæk HP Renew Travel 15,6" - grå
409 kr
Til butik
Laptop-rygsæk HP Renew Travel 15,6" - grå billede

Produktinformation

Fordele ved laptop-rygsæk til arbejde og studieHP Renew Travel 15,6" er en stilren og praktisk computerrygsæk til hverdagens pendling, studie og rejse. Det rummelige hovedrum beskytter din bærbare computer fra 13,3" til 15,6" og giver plads til notesbøger og tilbehør. Den elegante grå farve passer til enhver stil, mens frontlommen gør det let at få fat i de små ting på farten.Designet til komfort og overblikRygsækken er en casual rygsæk i polyester med en ren, moderne silhuet. Indvendige lommer hjælper dig med at organisere hverdagsting, og den lette vægt på 0,65 kg gør den behagelig at bære gennem dagen. En praktisk sidelomme giver hurtig adgang til fx en lille flaske eller accessories.Type: Casual rygsæk til laptopMateriale: PolyesterFarve: GråPasser til skærmstørrelser: 33,8–39,6 cm (13,3"–15,6")Mål (H × B × D): 14,0 × 43,0 × 29,0 cmVægt: 0,65 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Computertasker
Vægt: 2.65g
EAN: 0195697156281
Varenr.: 2002411
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Renew Rygsæk 15.6" Polyester Sort Grå
429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laptop-rygsæk HP Renew Travel 15,6" - grå
429 kr
Til butik
Laptop-rygsæk HP Renew Travel 15,6" - grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Computertasker
Vægt: 2.65g
EAN: 0195697156281
Varenr.: 2002411
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Renew Travel - Rygsæk til notebook - op til 15,6 - for Laptop 14, 14s, 15, 15s Pavilion Laptop 13, 14, 15
474 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Renew Travel 15.6 Laptop Ba
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Renew Travel - Rygsæk til notebook - op til 15,6 - for Laptop 14, 14s, 15, 15s Pavilion Laptop 13, 14, 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Renew Travel - Rygsæk til notebook - op til 15,6 - for Laptop 14, 14s, 15, 15s Pavilion Laptop 13, 14, 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK409 kr409 krKøb
2CompuMail DK429 kr429 krKøb
3Vivas DK429 kr508 krKøb
4CS MEGASTORE DK474 kr513 krKøb
5Ultrashop719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Renew Travel - Rygsæk til notebook - op til 15,6 - for Laptop 14, 14s, 15, 15s Pavilion Laptop 13, 14, 15

PriceData har fulgt prisen på HP Renew Travel - Rygsæk til notebook - op til 15,6 - for Laptop 14, 14s, 15, 15s Pavilion Laptop 13, 14, 15 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 1.514 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 504 kr.

Den nuværende pris på 409 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 37% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for HP Renew Travel - Rygsæk til notebook - op til 15,6 - for Laptop 14, 14s, 15, 15s Pavilion Laptop 13, 14, 15. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for HP Renew Travel - Rygsæk til notebook - op til 15,6 - for Laptop 14, 14s, 15, 15s Pavilion Laptop 13, 14, 15 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026409 kr10 kr (3%)
21. maj 2026399 kr10 kr (2%)
17. maj 2026409 kr10 kr (3%)
14. maj 2026399 kr38 kr (9%)
13. maj 2026437 kr3 kr (1%)
12. maj 2026434 kr135 kr (45%)
5. maj 2026299 kr133 kr (31%)
2. maj 2026432 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026429 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026430 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret