Gå til hovedindhold

HP Renew Rygsæk til notebook 17.3" 100 % havbaseret genbrugt plastik 600D polyester 210D polyester Sort

HPRygsækkeEAN: 0195908382058
Pris fra 297 krtil 419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 289 kr 7. maj

Sammenlign priser på HP Renew Rygsæk til notebook 17.3" 100 % havbaseret genbrugt plastik 600D polyester 210D polyester Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 297 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Renew Rygsæk til notebook 17.3" 100 % havbaseret genbrugt plastik 600D polyester 210D polyester Sort
297 kr
Til butik
HP Renew Rygsæk til notebook 17.3" 100 % havbaseret genbrugt plastik 600D polyester 210D polyester Sort billede

Produktinformation

HP Renew Business - Rygsæk til notebook - 17.3" - sort - Smart Buy

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 3E2U5UT
EAN: 0195908382058
Varenr.: 1002504844
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Renew Rygsæk 17,3 tommer 17.3 tommer Polyester Sort
303 kr
Til butik
Hp Renew Rygsæk 17,3 tommer 17.3 tommer Polyester Sort billede

Produktinformation

Beskytter de fleste 17,3-tommer bærbare computere med et sikkert, vandafvisende design RFID-lomme og aflåselige lynlåse med dobbeltspiral beskytter kort og data Dedikeret lomme til Bluetooth-tracker hjælper dig med at finde din taske Flere lynlåslommer og stiklommer plus kabelgennemføring giver ryddig adgang Bæredygtigt design bruger plastik på vej mod havet og genanvendte mærkater...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Rygsække
Artikel nr.: 3E2U5UT
EAN: 0195908382058
Varenr.: 5020029590
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Renew Rygsæk til notebook 17.3 100 % havbaseret genbrugt plastik 600D polyester 210D polyester Sort
349 kr
Til butik
HP Renew Rygsæk til notebook 17.3 100 % havbaseret genbrugt plastik 600D polyester 210D polyester Sort billede

Produktinformation

Oplev HP Renew Rygsæk til Notebook, en stilfuld og bæredygtig løsning til opbevaring og transport af din bærbare computer. Fremstillet af 100% havbaseret genbrugt plastik og høj-kvalitets 600D og 210D polyester, er denne rygsæk både miljøvenlig og slidstæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tasker & Etuier til Bærbar
EAN: 0195908382058
Varenr.: 86239
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Renew Business - 17.3" - Laptop Backpack
375 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP Renew Business 17,3" laptop-rygsæk
399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP Renew Business 17,3" laptop-rygsæk
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Renew Rygsæk til notebook 17.3" 100 % havbaseret genbrugt plastik 600D polyester 210D polyester Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Renew Rygsæk til notebook 17.3" 100 % havbaseret genbrugt plastik 600D polyester 210D polyester Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK297 kr297 krKøb
2Dustin DK303 kr389,25 krKøb
3Ultrashop349 kr349 krKøb
4Proshop DK375 kr414 krKøb
5Boligcenter DK399 kr399 krKøb
6Vivas DK419 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Renew Rygsæk til notebook 17.3" 100 % havbaseret genbrugt plastik 600D polyester 210D polyester Sort

PriceData har fulgt prisen på HP Renew Rygsæk til notebook 17.3" 100 % havbaseret genbrugt plastik 600D polyester 210D polyester Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 289 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 297 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for HP Renew Rygsæk til notebook 17.3" 100 % havbaseret genbrugt plastik 600D polyester 210D polyester Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for HP Renew Rygsæk til notebook 17.3" 100 % havbaseret genbrugt plastik 600D polyester 210D polyester Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026297 kr2 kr (1%)
29. maj 2026295 kr6 kr (2%)
7. maj 2026289 kr4 kr (1%)
18. apr. 2026293 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026295 kr5 kr (2%)
3. apr. 2026300 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026299 kr6 kr (2%)
3. mar. 2026305 kr5 kr (2%)
26. feb. 2026300 kr2 kr (1%)
21. feb. 2026302 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret