Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 8 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen

Hewlett-PackardEAN: 0197498580036
Pris fra 6.002 krtil 6.121 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.775,46 kr 31. mar.

Sammenlign priser på HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 8 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6002 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Pro t550 USFF J6412 8GB 32GB IGEL OS
6.002 kr
Til butik
HP Pro t550 USFF J6412 8GB 32GB IGEL OS billede

Produktinformation

HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 8 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen - tastatur: tysk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 5H0X3EA#ABD
EAN: 0197498580036
Varenr.: 1001814394
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 8 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen
6.121 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 8 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 8 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.002 kr6.002 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.121 kr6.121 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 8 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen

PriceData har fulgt prisen på HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 8 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen i 143 dage. Laveste pris i perioden er 4.190 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 6.968,76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.286 kr.

Den nuværende pris på 6.002 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 8 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 8 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skærm: ingen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20266.002 kr8 kr (0%)
22. maj 20266.010 kr636 kr (10%)
19. maj 20266.646 kr69 kr (1%)
29. apr. 20266.577 kr8 kr (0%)
28. apr. 20266.569 kr8 kr (0%)
25. apr. 20266.577 kr9 kr (0%)
20. apr. 20266.586 kr9 kr (0%)
18. apr. 20266.577 kr17 kr (0%)
17. apr. 20266.560 kr17 kr (0%)
15. apr. 20266.577 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret