Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet - HP ThinPro -

Hewlett-PackardEqualizereEAN: 0197192333709
Pris fra 4.093 krtil 5.937 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.844 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.895 kr 5. mar.

Sammenlign priser på HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet - HP ThinPro - og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4093 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Pro t550 USFF Celeron J6412 4GB 32GB Intel UHD Graphics HP ThinPro
4.093 kr
Til butik
HP Pro t550 USFF Celeron J6412 4GB 32GB Intel UHD Graphics HP ThinPro billede

Produktinformation

HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet - HP ThinPro - skærm: ingen - tastatur: Internationalt engelsk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 5H0N1EA#ABB
EAN: 0197192333709
Varenr.: 1001825241
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet - HP ThinPro -
5.937 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet - HP ThinPro - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet - HP ThinPro - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.093 kr4.093 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.937 kr5.937 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet - HP ThinPro -

PriceData har fulgt prisen på HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet - HP ThinPro - i 153 dage. Laveste pris i perioden er 2.525 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 6.642 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.877 kr.

Den nuværende pris på 4.093 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet - HP ThinPro -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for HP Pro t550 - Tynd klient - USFF 1 x Celeron J6412 / op til 2.6 GHz - RAM 4 GB - flash 32 GB - eMMC - UHD Graphics - Gigabit Ethernet - HP ThinPro - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 20264.093 kr159 kr (4%)
24. apr. 20264.252 kr333 kr (7%)
18. apr. 20264.585 kr297 kr (6%)
17. apr. 20264.882 kr1.760 kr (26%)
13. apr. 20266.642 kr25 kr (0%)
11. apr. 20266.617 kr856 kr (15%)
26. mar. 20265.761 kr1.014 kr (21%)
21. mar. 20264.747 kr526 kr (10%)
19. mar. 20265.273 kr1.378 kr (35%)
5. mar. 20263.895 kr333 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret