Gå til hovedindhold

HP Printhoved Blækprinter Grå Gul Cyan Magenta Mat sort Foto-sort B3P06A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0887111963673
Pris fra 3.000 krtil 3.855 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 855 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.961 kr 21. apr.

Sammenlign priser på HP Printhoved Blækprinter Grå Gul Cyan Magenta Mat sort Foto-sort B3P06A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3000 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Printhoved HP Designjet 727 B3P06A
3.000 kr
Til butik
Printhoved HP Designjet 727 B3P06A billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Øvrigt tilbehør
Farve: 4
Artikel nr.: B3P06A
EAN: 0887111963673
Varenr.: 1039422
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 727 / B3P06A - Printhead
3.000 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 727 Printhead Original
3.020 kr
Til butik
HP 727 Printhead Original billede

Produktinformation

HP 727 Printhead Original HP Printhead Nr.727 Det originale HP-printhoved 727 - Med Original HP tilbehør får du perfekte udskrifter hver gang. Dette originale HP-printhoved med 6 farver er designet til din HP printer.Kan bruges i f.eks. HP DesignJet T...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP DesignJet T1500
EAN: 0887111963673
Varenr.: B3P06A
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Printhoved Blækprinter Grå Gul Cyan Magenta Mat sort Foto-sort B3P06A
3.099 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Printerhoved 727 - Dj T920
3.369 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Printhoved Blækprinter Grå Gul Cyan Magenta Mat sort Foto-sort B3P06A
3.389 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækprinterhoved HP DesignJet 727/732 - termisk inkjet
-10%3.599 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækprinterhoved HP DesignJet 727/732 - termisk inkjet
-10%3.619 kr
Før 4.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 727 Printhoved 6-farve B3P06A Modsvarer: N/A
3.855 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Printhoved Blækprinter Grå Gul Cyan Magenta Mat sort Foto-sort B3P06A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Printhoved Blækprinter Grå Gul Cyan Magenta Mat sort Foto-sort B3P06A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.000 kr3.000 krKøb
2Proshop DK3.000 kr3.000 krKøb
3Tonerland.dk3.020 kr3.020 krKøb
4CompuMail DK3.099 kr3.099 krKøb
5Dustin DK3.369 kr3.455,25 krKøb
6Ultrashop3.389 kr3.389 krKøb
7Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
8Vivas DK3.619 kr3.698 krKøb
9InkClub DK3.855 kr3.855 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Printhoved Blækprinter Grå Gul Cyan Magenta Mat sort Foto-sort B3P06A

PriceData har fulgt prisen på HP Printhoved Blækprinter Grå Gul Cyan Magenta Mat sort Foto-sort B3P06A i 167 dage. Laveste pris i perioden er 2.848 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 3.020 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.968 kr.

Den nuværende pris på 3.000 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for HP Printhoved Blækprinter Grå Gul Cyan Magenta Mat sort Foto-sort B3P06A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for HP Printhoved Blækprinter Grå Gul Cyan Magenta Mat sort Foto-sort B3P06A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20263.000 kr34 kr (1%)
30. apr. 20262.966 kr5 kr (0%)
21. apr. 20262.961 kr44 kr (1%)
19. apr. 20263.005 kr44 kr (1%)
17. apr. 20262.961 kr57 kr (2%)
16. apr. 20263.018 kr57 kr (2%)
15. apr. 20262.961 kr57 kr (2%)
6. apr. 20263.018 kr1 kr (0%)
27. mar. 20263.019 kr1 kr (0%)
26. mar. 20263.020 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret