Gå til hovedindhold

Hp Prelude 15,6 tommer Med Topåbning 15.6 tommer Grå

HPHåndholdt enhed – tilbehørEAN: 0195122282776
Pris fra 141 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 138 kr 1. maj

Sammenlign priser på Hp Prelude 15,6 tommer Med Topåbning 15.6 tommer Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Bæretaske 15.6" Holdbar nylon Sort
141 kr
Til butik
HP Bæretaske 15.6" Holdbar nylon Sort billede

Produktinformation

HP Prelude Top Load - Bæretaske til notebook - 15.6" - sort og grå, blå lynlås

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1E7D7AA
EAN: 0195122282776
Varenr.: 998325025
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Prelude - 15.6" - Laptop Bag
144 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Prelude 15,6 tommer Med Topåbning 15.6 tommer Grå
149 kr
Til butik
Hp Prelude 15,6 tommer Med Topåbning 15.6 tommer Grå billede

Produktinformation

Passer til de fleste 15,6 tommer bærbare computere, og det polstrede rum beskytter din enhed Vandafvisende nylon beskytter dit udstyr mod let regn og spild Slank profil på 60 mm og vægt på 300 g reducerer bærebyrden Tophåndtag og justerbar rem giver fleksible bæremuligheder Udvendig lynlåslomme og lynlåse med blå accenter giver hurtig adgang til kabler...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tasker
Artikel nr.: 1E7D7AA
EAN: 0195122282776
Varenr.: 5011308773
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Prelude 15.6inch Top Load bag
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp Prelude 15,6 tommer Med Topåbning 15.6 tommer Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp Prelude 15,6 tommer Med Topåbning 15.6 tommer Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK141 kr141 krKøb
2Proshop DK144 kr183 krKøb
3Dustin DK149 kr235,25 krKøb
4Ultrashop199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hp Prelude 15,6 tommer Med Topåbning 15.6 tommer Grå

PriceData har fulgt prisen på Hp Prelude 15,6 tommer Med Topåbning 15.6 tommer Grå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 138 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 163 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Hp Prelude 15,6 tommer Med Topåbning 15.6 tommer Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Hp Prelude 15,6 tommer Med Topåbning 15.6 tommer Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026141 kr1 kr (1%)
24. maj 2026142 kr2 kr (1%)
23. maj 2026144 kr1 kr (1%)
6. maj 2026145 kr7 kr (5%)
1. maj 2026138 kr7 kr (5%)
28. apr. 2026145 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026146 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026145 kr4 kr (3%)
30. mar. 2026141 kr3 kr (2%)
29. mar. 2026144 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret