Gå til hovedindhold

HP Poly Voyager Surround 80 UC Microsoft Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter, Trådløs, Musik/hverdag, 275 g, Headset, Sort

PolyElektronikEAN: 0196786453274
Pris fra 1.979 krtil 2.499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 520 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.805,94 kr 28. apr.

Sammenlign priser på HP Poly Voyager Surround 80 UC Microsoft Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter, Trådløs, Musik/hverdag, 275 g, Headset, Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1979 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Poly Voyager Surround 80 UC | On Ear headset
1.979 kr
Til butik
Poly Voyager Surround 80 UC | On Ear headset billede

Produktinformation

Hovedtelefoner med mik., fuld størrelse, Bluetooth, trådløs, kablet, aktiv støjfjerning, 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter, sort, Certified for Microsoft Teams Open Office, Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: Poly
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 8G7U0AA
EAN: 0196786453274
Varenr.: 3242735
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Voyager Surround 80 UC Microsoft Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter, Trådløs, Musik/hverdag, 275 g, Headset, Sort
2.126,8 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Poly Voyager Surround 80 UC MS Teams (sort)
2.229 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Poly Voyager Surround 80-M UC Trådløs Høretelefoner Sort
2.319 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Poly Voyager Surround 80 Stereo Usb-c Uc, Microsoft Teams Sort
2.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Voyager Surround 80 UC Microsoft Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter, Trådløs, Musik/hverdag, 275 g, Headset, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Voyager Surround 80 UC Microsoft Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter, Trådløs, Musik/hverdag, 275 g, Headset, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.979 kr1.979 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.126,8 kr2.126,8 krKøb
3Komplett DK2.229 kr2.229 krKøb
4Ultrashop2.319 kr2.319 krKøb
5Dustin DK2.499 kr2.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Poly Voyager Surround 80 UC Microsoft Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter, Trådløs, Musik/hverdag, 275 g, Headset, Sort

PriceData har fulgt prisen på HP Poly Voyager Surround 80 UC Microsoft Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter, Trådløs, Musik/hverdag, 275 g, Headset, Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.805,94 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 2.095 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.956 kr.

Den nuværende pris på 1.979 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for HP Poly Voyager Surround 80 UC Microsoft Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter, Trådløs, Musik/hverdag, 275 g, Headset, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for HP Poly Voyager Surround 80 UC Microsoft Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter, Trådløs, Musik/hverdag, 275 g, Headset, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.979 kr35 kr (2%)
31. maj 20262.014 kr127 kr (7%)
29. maj 20261.887 kr25 kr (1%)
16. maj 20261.862 kr47,71 kr (3%)
15. maj 20261.814,29 kr47,71 kr (3%)
14. maj 20261.862 kr22 kr (1%)
10. maj 20261.884 kr69,71 kr (4%)
9. maj 20261.814,29 kr69,71 kr (4%)
6. maj 20261.884 kr69,71 kr (4%)
3. maj 20261.814,29 kr69,71 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret