Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Poly Voyager Legend 30-headset, Trådløs, Opkald/musik, 20,5 g, Headset, Sort

Hewlett-PackardElektronikEAN: 0198701663348
Pris fra 573 krtil 739 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 473 kr 16. maj

Sammenlign priser på HP Poly Voyager Legend 30-headset, Trådløs, Opkald/musik, 20,5 g, Headset, Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 573 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Poly Voyager Legend 30 Trådløs Høretelefoner Sort
573 kr
Til butik
HP Poly Voyager Legend 30 Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

HP Poly Voyager Legend 30 - Headset - i øret - Bluetooth - trådløs - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AV4P5AA#ABB
EAN: 0198701663348
Varenr.: 1002938373
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Voyager Legend 30 Headset
591 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Poly Voyager Legend 30 Mono Usb-c Sort
624 kr
Til butik
Hp Poly Voyager Legend 30 Mono Usb-c Sort billede

Produktinformation

Trådløst monoheadset til klare opkald og mobilitet på farten Fire støjreducerende mikrofoner og bom til ensartet stemmeoptagelse Bluetooth 5.4 multipoint, par to enheder, husker op til 8 Op til 10 t taletid, USB-C hurtigopladning på 1,5 t reducerer nedetid In-ear-design med ørekrog holder pasformen stabil, ét øre forbliver åbent...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Kontor
Artikel nr.: AV4P5AA#ABB
EAN: 0198701663348
Varenr.: 5020051898
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Voyager Legend 30 - Headset - i øret - Bluetooth - trådløs - sort
639 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bluetooth headset - Poly Voyager Legend 30, sort
-27%689 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bluetooth headset - Poly Voyager Legend 30, sort
-26%709 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Poly Voyager Legend 30 Trådløs Høretelefoner Sort
739 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Voyager Legend 30-headset, Trådløs, Opkald/musik, 20,5 g, Headset, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Voyager Legend 30-headset, Trådløs, Opkald/musik, 20,5 g, Headset, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK573 kr573 krKøb
2Proshop DK591 kr630 krKøb
3Dustin DK624 kr710,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK639 kr678 krKøb
5Boligcenter DK689 kr689 krKøb
6Vivas DK709 kr778 krKøb
7Ultrashop739 kr739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Poly Voyager Legend 30-headset, Trådløs, Opkald/musik, 20,5 g, Headset, Sort

PriceData har fulgt prisen på HP Poly Voyager Legend 30-headset, Trådløs, Opkald/musik, 20,5 g, Headset, Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 473 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 719 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 620 kr.

Den nuværende pris på 573 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for HP Poly Voyager Legend 30-headset, Trådløs, Opkald/musik, 20,5 g, Headset, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for HP Poly Voyager Legend 30-headset, Trådløs, Opkald/musik, 20,5 g, Headset, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026573 kr100 kr (21%)
16. maj 2026473 kr100 kr (17%)
4. maj 2026573 kr100 kr (21%)
29. apr. 2026473 kr100 kr (17%)
25. apr. 2026573 kr12 kr (2%)
15. apr. 2026561 kr12 kr (2%)
10. apr. 2026573 kr38 kr (6%)
9. apr. 2026611 kr138 kr (29%)
8. apr. 2026473 kr138 kr (23%)
2. apr. 2026611 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret