Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Poly Voyager Legend 50 - Headset - i øret - Bluetooth - trådløs - sort

Hewlett-PackardElektronikEAN: 0198701663195
Pris fra 591 krtil 1.014 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 423 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 519 kr 9. maj

Sammenlign priser på HP Poly Voyager Legend 50 - Headset - i øret - Bluetooth - trådløs - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 591 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Voyager Legend 50
591 kr
Til butik
HP Poly Voyager Legend 50 billede

Produktinformation

Headset, i øret, Bluetooth, trådløs, sort

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: AV4P1AA#ABB
EAN: 0198701663195
Varenr.: 3345338
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Poly Voyager Legend 50 Trådløs Høretelefoner Sort
637 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Voyager Legend 50 - Headset - i øret - Bluetooth - trådløs - sort
673 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bluetooth headset in-ear - Poly Voyager Legend 50 - sort
-35%739 kr
Før 1.129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bluetooth headset in-ear - Poly Voyager Legend 50 - sort
-34%759 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Poly Voyager Legend 50 Trådløs Høretelefoner Sort
819 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Poly Voyager Legend 50 Mono Sort
-0%931 kr
Før 931,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
poly Handsfree Poly Voyager Legend 50 Headset Emea POLY
1.014 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Voyager Legend 50 - Headset - i øret - Bluetooth - trådløs - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Voyager Legend 50 - Headset - i øret - Bluetooth - trådløs - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK591 kr630 krKøb
2CompuMail DK637 kr637 krKøb
3CS MEGASTORE DK673 kr712 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr828 krKøb
6Ultrashop819 kr819 krKøb
7Dustin DK931 kr1.017,25 krKøb
8Teknikproffset DK1.014 kr1.063 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Poly Voyager Legend 50 - Headset - i øret - Bluetooth - trådløs - sort

PriceData har fulgt prisen på HP Poly Voyager Legend 50 - Headset - i øret - Bluetooth - trådløs - sort i 166 dage. Laveste pris i perioden er 519 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 987 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 692 kr.

Den nuværende pris på 591 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for HP Poly Voyager Legend 50 - Headset - i øret - Bluetooth - trådløs - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for HP Poly Voyager Legend 50 - Headset - i øret - Bluetooth - trådløs - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026591 kr46 kr (7%)
27. maj 2026637 kr113 kr (22%)
26. maj 2026524 kr1 kr (0%)
25. maj 2026525 kr35 kr (6%)
23. maj 2026560 kr77 kr (12%)
20. maj 2026637 kr20 kr (3%)
17. maj 2026617 kr20 kr (3%)
13. maj 2026637 kr81 kr (15%)
12. maj 2026556 kr20 kr (4%)
10. maj 2026536 kr17 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret