Gå til hovedindhold

HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified

HPHovedtelefoner og headsetEAN: 0198122157211
Pris fra 1.067 krtil 1.561 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 494 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 940 kr 4. mar.

Sammenlign priser på HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1067 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified
1.067 kr
Til butik
HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Headset / Håndfri
Farve: 2
Artikel nr.: 9T9J3AA
EAN: 0198122157211
Varenr.: 21273843
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Poly Voyager Focus 2 Trådløs Høretelefoner Sort
1.074 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Voyager Focus 2 USB-C-C Headset +USB-C/A Adapter
1.118 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Poly Voyager Focus 2 Trådløs Headset Sort
1.259 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset Poly Voyager Focus 2 USB-C med USB-C/A adapter
1.369 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset Poly Voyager Focus 2 USB-C med USB-C/A adapter
1.389 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Poly Voyager Focus 2 Stereo Usb-a, Usb-c Uc Sort
-0%1.561 kr
Før 1.561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.067 kr1.067 krKøb
2CompuMail DK1.074 kr1.074 krKøb
3Proshop DK1.118 kr1.118 krKøb
4Ultrashop1.259 kr1.259 krKøb
5Boligcenter DK1.369 kr1.369 krKøb
6Vivas DK1.389 kr1.468 krKøb
7Dustin DK1.561 kr1.647,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified

PriceData har fulgt prisen på HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified i 185 dage. Laveste pris i perioden er 937 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 1.074 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 967 kr.

Den nuværende pris på 1.067 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.067 kr7 kr (1%)
27. maj 20261.074 kr10 kr (1%)
24. maj 20261.064 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.056 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.064 kr95 kr (10%)
16. maj 2026969 kr13 kr (1%)
8. maj 2026982 kr53 kr (5%)
7. maj 20261.035 kr53 kr (5%)
17. apr. 2026982 kr59 kr (6%)
16. apr. 20261.041 kr59 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret