Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams

Pris fra 1.076 krtil 1.686 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 610 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 955 kr 12. mar.

Sammenlign priser på HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1076 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams
1.076 kr
Til butik
HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Google Assistant
Farve: 1
Artikel nr.: 9T9J4AA#AC3
EAN: 0198122157228
Varenr.: 20854615
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Voyager Focus 2 Microsoft Teams Certified USB-C-C Headset +USB-C/A Adapter
1.082 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Poly Voyager Focus 2 Trådløs Høretelefoner Sort
1.097 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Poly Voyager Focus 2 Trådløs Headset Sort
1.219 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset - Poly Voyager Focus 2, sort
1.269 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset - Poly Voyager Focus 2, sort
1.289 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Poly Voyager Focus 2 Stereo Usb-a, Usb-c Microsoft Teams Sort
-0%1.686 kr
Før 1.686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.076 kr1.076 krKøb
2Proshop DK1.082 kr1.082 krKøb
3CompuMail DK1.097 kr1.097 krKøb
4Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
5Boligcenter DK1.269 kr1.269 krKøb
6Vivas DK1.289 kr1.358 krKøb
7Dustin DK1.686 kr1.772,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams

PriceData har fulgt prisen på HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams i 185 dage. Laveste pris i perioden er 910 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 1.082 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 958 kr.

Den nuværende pris på 1.076 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for HP Poly Voyager Focus 2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.076 kr6 kr (1%)
27. maj 20261.082 kr49 kr (5%)
24. maj 20261.033 kr49 kr (5%)
23. maj 20261.082 kr49 kr (5%)
9. maj 20261.033 kr8 kr (1%)
8. maj 20261.041 kr35 kr (3%)
7. maj 20261.076 kr82 kr (8%)
6. maj 2026994 kr25 kr (3%)
17. apr. 2026969 kr29 kr (3%)
16. apr. 2026998 kr29 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret