Gå til hovedindhold

HP Poly - USB-C strømadapter - AC 100-240 V - 65 Watt - Europa

HPKufferter – tilbehørEAN: 0198990628738
Pris fra 311 krtil 431 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 14. maj

Sammenlign priser på HP Poly - USB-C strømadapter - AC 100-240 V - 65 Watt - Europa og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 311 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly - USB-C power adapter - 65 Watt
311 kr
Til butik
HP Poly - USB-C power adapter - 65 Watt billede

Produktinformation

USB-C strømadapter, AC 100-240 V, 65 Watt

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar Oplader
Artikel nr.: B92SVAA#ABB
EAN: 0198990628738
Varenr.: 3365647
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly - USB-C strømadapter - AC 100-240 V - 65 Watt - Europa
324 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Poly Strømadapter - AC / USB-C 65Watt
369 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Poly Usb-c 65w Poweradapter +cord
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly - USB-C strømadapter - AC 100-240 V - 65 Watt - Europa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly - USB-C strømadapter - AC 100-240 V - 65 Watt - Europa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK311 kr350 krKøb
2CS MEGASTORE DK324 kr363 krKøb
3CompuMail DK369 kr369 krKøb
4Dustin DK431 kr517,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Poly - USB-C strømadapter - AC 100-240 V - 65 Watt - Europa

PriceData har fulgt prisen på HP Poly - USB-C strømadapter - AC 100-240 V - 65 Watt - Europa i 163 dage. Laveste pris i perioden er 283 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 311 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 297 kr.

Den nuværende pris på 311 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for HP Poly - USB-C strømadapter - AC 100-240 V - 65 Watt - Europa. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for HP Poly - USB-C strømadapter - AC 100-240 V - 65 Watt - Europa de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026311 kr11 kr (4%)
15. maj 2026300 kr1 kr (0%)
14. maj 2026299 kr1 kr (0%)
10. maj 2026300 kr1 kr (0%)
8. maj 2026301 kr1 kr (0%)
6. maj 2026300 kr1 kr (0%)
5. maj 2026301 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026300 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026301 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026299 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret