Gå til hovedindhold

HP Poly Sync 40-M - Smart højttalertelefon - Bluetooth - trådløs, kablet - USB-A, USB-C - sølv - Certified for Microsoft Teams, Zoom Certified

HPHøjttalereEAN: 0197029590473
Pris fra 1.143 krtil 1.699 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 556 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.132 kr 7. mar.

Sammenlign priser på HP Poly Sync 40-M - Smart højttalertelefon - Bluetooth - trådløs, kablet - USB-A, USB-C - sølv - Certified for Microsoft Teams, Zoom Certified og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1143 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Poly Sync 40-M Smart højttalertelefon Trådløs Kablet
1.143 kr
Til butik
Poly Sync 40-M Smart højttalertelefon Trådløs Kablet billede

Produktinformation

HP Poly Sync 40-M - Smart højttalertelefon - Bluetooth - trådløs, kablet - USB-C, USB-A - sølv - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 77P35AA
EAN: 0197029590473
Varenr.: 1001712672
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Sync 40 Microsoft Teams Certified Speakerphone
1.192 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Sync 40-M - Smart højttalertelefon - Bluetooth - trådløs, kablet - USB-A, USB-C - sølv - Certified for Microsoft Teams, Zoom Certified
1.256 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP Poly Sync 40 - Microsoft Teams-certificeret speakerphone med Bluetooth
1.599 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Poly Sync 40 Sy40-m Huddle Speakerphone
1.619 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP Poly Sync 40 - Microsoft Teams-certificeret speakerphone med Bluetooth
1.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Sync 40 Microsoft Teams
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Sync 40-M - Smart højttalertelefon - Bluetooth - trådløs, kablet - USB-A, USB-C - sølv - Certified for Microsoft Teams, Zoom Certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Sync 40-M - Smart højttalertelefon - Bluetooth - trådløs, kablet - USB-A, USB-C - sølv - Certified for Microsoft Teams, Zoom Certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.143 kr1.143 krKøb
2Proshop DK1.192 kr1.192 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.256 kr1.256 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Dustin DK1.619 kr1.705,25 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
7Ultrashop1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Poly Sync 40-M - Smart højttalertelefon - Bluetooth - trådløs, kablet - USB-A, USB-C - sølv - Certified for Microsoft Teams, Zoom Certified

PriceData har fulgt prisen på HP Poly Sync 40-M - Smart højttalertelefon - Bluetooth - trådløs, kablet - USB-A, USB-C - sølv - Certified for Microsoft Teams, Zoom Certified i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.132 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 1.283 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.196 kr.

Den nuværende pris på 1.143 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for HP Poly Sync 40-M - Smart højttalertelefon - Bluetooth - trådløs, kablet - USB-A, USB-C - sølv - Certified for Microsoft Teams, Zoom Certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for HP Poly Sync 40-M - Smart højttalertelefon - Bluetooth - trådløs, kablet - USB-A, USB-C - sølv - Certified for Microsoft Teams, Zoom Certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 20261.143 kr16 kr (1%)
2. apr. 20261.159 kr1 kr (0%)
20. mar. 20261.158 kr2 kr (0%)
19. mar. 20261.160 kr28 kr (2%)
7. mar. 20261.132 kr128 kr (10%)
6. mar. 20261.260 kr2 kr (0%)
5. mar. 20261.262 kr104 kr (9%)
4. mar. 20261.158 kr125 kr (10%)
2. mar. 20261.283 kr33 kr (3%)
22. feb. 20261.250 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret