Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Poly Blackwire 3210 - Blackwire 3200 Series - headset - på øret - kablet - USB-C - sort - UC-certificeret, Certified for Skype for Business, Cisco Jabber Certified, Avaya Certified

Hewlett-PackardHovedtelefonerEAN: 0197498428970
Pris fra 185 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157 kr 26. maj

Sammenlign priser på HP Poly Blackwire 3210 - Blackwire 3200 Series - headset - på øret - kablet - USB-C - sort - UC-certificeret, Certified for Skype for Business, Cisco Jabber Certified, Avaya Certified og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 185 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Poly Blackwire 3210 Kablet Høretelefoner Sort
185 kr
Til butik
HP Poly Blackwire 3210 Kablet Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

HP Poly Blackwire 3210 - Blackwire 3200 Series - headset - på øret - kablet - USB-C - sort - Certified for Skype for Business, Avaya Certified, Cisco Jabber Certified, UC-certificeret

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 8X214AA
EAN: 0197498428970
Varenr.: 1001758003
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Blackwire 3210 - Blackwire 3200 Series - headset - på øret - kablet - USB-C - sort - UC-certificeret, Certified for Skype for Business, Cisco Jabber Certified, Avaya Certified
189 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Poly Blackwire 3210 Monaural USB-C Headset +USB-C/A Adapter (8X214AA)
189 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Headset med mikrofon Poly Blackwire 3210, kablet, USB?C, sort
-36%199 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Headset med mikrofon Poly Blackwire 3210, kablet, USB?C, sort
-33%219 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Poly Blackwire 3210 Kablet Høretelefoner Sort
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Blackwire 3210 - Blackwire 3200 Series - headset - på øret - kablet - USB-C - sort - UC-certificeret, Certified for Skype for Business, Cisco Jabber Certified, Avaya Certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Poly Blackwire 3210 - Blackwire 3200 Series - headset - på øret - kablet - USB-C - sort - UC-certificeret, Certified for Skype for Business, Cisco Jabber Certified, Avaya Certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK185 kr185 krKøb
2CS MEGASTORE DK189 kr228 krKøb
3Proshop DK189 kr228 krKøb
4Boligcenter DK199 kr199 krKøb
5Vivas DK219 kr288 krKøb
6Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Poly Blackwire 3210 - Blackwire 3200 Series - headset - på øret - kablet - USB-C - sort - UC-certificeret, Certified for Skype for Business, Cisco Jabber Certified, Avaya Certified

PriceData har fulgt prisen på HP Poly Blackwire 3210 - Blackwire 3200 Series - headset - på øret - kablet - USB-C - sort - UC-certificeret, Certified for Skype for Business, Cisco Jabber Certified, Avaya Certified i 182 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 260 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 185 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for HP Poly Blackwire 3210 - Blackwire 3200 Series - headset - på øret - kablet - USB-C - sort - UC-certificeret, Certified for Skype for Business, Cisco Jabber Certified, Avaya Certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for HP Poly Blackwire 3210 - Blackwire 3200 Series - headset - på øret - kablet - USB-C - sort - UC-certificeret, Certified for Skype for Business, Cisco Jabber Certified, Avaya Certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026185 kr1 kr (1%)
29. maj 2026184 kr2 kr (1%)
27. maj 2026186 kr29 kr (18%)
26. maj 2026157 kr18 kr (10%)
22. maj 2026175 kr3 kr (2%)
21. maj 2026178 kr3 kr (2%)
18. maj 2026181 kr3 kr (2%)
16. maj 2026178 kr8 kr (5%)
23. apr. 2026170 kr7 kr (4%)
15. apr. 2026177 kr8 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret