Gå til hovedindhold

HP Officejet Pro 9132e - Color Inkjet - 25 ppm - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk

Pris fra 1.682 krtil 2.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 937 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.499 kr 5. maj

Sammenlign priser på HP Officejet Pro 9132e - Color Inkjet - 25 ppm - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1682 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Officejet Pro 9132e All-in-One Blækprinter
1.682 kr
Til butik
HP Officejet Pro 9132e All-in-One Blækprinter billede

Produktinformation

HP Officejet Pro 9132e All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 23 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 500 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, LAN, USB 2.0 vært, Wi-Fi(ac), Bluetooth - cement...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 404M5B#629
EAN: 0196337284982
Varenr.: 1001797848
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Officejet Pro 9132e - Color Inkjet - 25 ppm - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk
2.032 kr
Til butik
HP Officejet Pro 9132e - Color Inkjet - 25 ppm - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk billede

Produktinformation

Multifunktionsprinter med HP Thermal Inkjet-farveudskrift, integreret scanner og kopifunktion samt højopløst farveudskrift op til 4800 × 1200 dpi. Officejet Pro 9132e kombinerer hurtig udskrivning op til 25 spm (mono) med en 35-arks automatisk dokumentføder og en 4.3" skærm for nem betjening. Udskrivningshastighed: op til 25 spm mono / op til 20 spm farve Udskrivningsopløsning: op til 1200 × 1200 dpi mono / 4800 × 1200 dpi farve Scanningsopløsning: op til 1200 × 1200 dpi ADF-kapacitet: 35 ark Månedlig driftscyklus: op til 30000 sider Anbefalet volumen: op til 2000 sider/måned Skærm: 4.3" Udviklet til små kontorer, hvor der er behov for en kombination af hastighed, højopløst farveudskrift og indbygget scanning og kopiering.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer
Artikel nr.: 404M5B#629
EAN: 0196337284982
Varenr.: 3225626
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hp - Officejet Pro 9132e All-in-one Mfp Colour A4 Ink-jet
2.299,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Officejet Pro 9132e All-in-One MFP farve A4 ink-jet
2.302 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Officejet Pro 9132e All-in-One Blækprinter
2.389 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP OfficeJet Pro 9132e HP+ multifunktions-inkjetprinter
-7%2.599 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP OfficeJet Pro 9132e HP+ multifunktions-inkjetprinter
-7%2.619 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Officejet Pro 9132e - Color Inkjet - 25 ppm - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Officejet Pro 9132e - Color Inkjet - 25 ppm - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.682 kr1.682 krKøb
2Proshop DK2.032 kr2.032 krKøb
3Gucca.dk2.299,95 kr2.299,95 krKøb
4Teknikproffset DK2.302 kr2.381 krKøb
5Ultrashop2.389 kr2.389 krKøb
6Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
7Vivas DK2.619 kr3.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Officejet Pro 9132e - Color Inkjet - 25 ppm - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk

PriceData har fulgt prisen på HP Officejet Pro 9132e - Color Inkjet - 25 ppm - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 2.032 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.764 kr.

Den nuværende pris på 1.682 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for HP Officejet Pro 9132e - Color Inkjet - 25 ppm - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for HP Officejet Pro 9132e - Color Inkjet - 25 ppm - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.682 kr25 kr (2%)
29. maj 20261.657 kr34 kr (2%)
28. maj 20261.691 kr4 kr (0%)
26. maj 20261.687 kr30 kr (2%)
25. maj 20261.657 kr44 kr (3%)
24. maj 20261.701 kr44 kr (3%)
22. maj 20261.657 kr79 kr (5%)
20. maj 20261.578 kr181 kr (10%)
19. maj 20261.759 kr260 kr (17%)
5. maj 20261.499 kr515 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret