Gå til hovedindhold

HP Officejet 250 Mobile All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 8 spm (kopiering) - op til 10 spm (udskriver) - 50 ark - USB 2.0, USB vært, Wi-Fi

Pris fra 1.868 krtil 2.499 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 631 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP Officejet 250 Mobile All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 8 spm (kopiering) - op til 10 spm (udskriver) - 50 ark - USB 2.0, USB vært, Wi-Fi og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1868 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Officejet 250 Mobile All-in-One Blækprinter
1.868 kr
Til butik
HP Officejet 250 Mobile All-in-One Blækprinter billede

Produktinformation

HP Officejet 250 Mobile All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 8 spm (kopiering) - op til 10 spm (udskriver) - 50 ark - USB 2.0, USB vært, Wi-Fi

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CZ992A#BHC
EAN: 0889894442550
Varenr.: 991598170
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Officejet 250 Mobile All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 8 spm (kopiering) - op til 10 spm (udskriver) - 50 ark - USB 2.0, USB vært, Wi-Fi
1.927 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Officejet 250 Mobile All-in-One - Color Inkjet - Wi-Fi Multifunktion - Farve - Blæk
2.174 kr
Til butik
HP Officejet 250 Mobile All-in-One - Color Inkjet - Wi-Fi Multifunktion - Farve - Blæk billede

Produktinformation

Multifunktionsprinter leverer farveudskrivning, scanning og kopiering med Wi‑Fi og USB-forbindelse. Den Officejet 250 Mobile All-in-One udskriver op til 10 spm i mono og 7 spm i farve, tilbyder op til 4800 x 1200 dpi farveopløsning og 600 x 600 dpi scanning, og anvender A4 og Legal medier med en 50-arks bakke og et 2,65" display. Udskrivningsteknologi: HP Thermal Inkjet, 4 farver Udskrivningshastighed: op til 10 spm (mono) / 7 spm (farve) Maks. udskrivningsopløsning: op til 4800 x 1200 dpi (farve) Scanningsopløsning: 600 x 600 dpi Mediekapacitet: 50 ark standard Forbindelse: USB 2.0, USB-vært og Wi‑Fi Praktisk tilslutning og høj farveopløsning giver et brugervenligt valg til farveudskrifter og grundlæggende scanning.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer
Artikel nr.: CZ992A#BHC
EAN: 0889894442550
Varenr.: 2563063
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP OFFICEJET 250 MFP MOBILE
-38%2.176 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækprinter HP OfficeJet 250 Mobile All?in?One - farve, Wi?Fi
2.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækprinter HP OfficeJet 250 Mobile All?in?One - farve, Wi?Fi
2.219 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Officejet 250 Mobile All-in-One Blækprinter
2.349 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP Officejet Mobil Printer 250 AiO
2.493,75 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Officejet 250 Mobile A4 All-in-one
2.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Officejet 250 Mobile All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 8 spm (kopiering) - op til 10 spm (udskriver) - 50 ark - USB 2.0, USB vært, Wi-Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Officejet 250 Mobile All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 8 spm (kopiering) - op til 10 spm (udskriver) - 50 ark - USB 2.0, USB vært, Wi-Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.868 kr1.868 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.927 kr1.927 krKøb
3Proshop DK2.174 kr2.174 krKøb
4Teknikproffset DK2.176 kr2.235 krKøb
5Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
6Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
7Ultrashop2.349 kr2.349 krKøb
8Hertels Boresko2.493,75 kr2.493,75 krKøb
9Dustin DK2.499 kr2.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Officejet 250 Mobile All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 8 spm (kopiering) - op til 10 spm (udskriver) - 50 ark - USB 2.0, USB vært, Wi-Fi

PriceData har fulgt prisen på HP Officejet 250 Mobile All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 8 spm (kopiering) - op til 10 spm (udskriver) - 50 ark - USB 2.0, USB vært, Wi-Fi i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.868 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.961 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.908 kr.

Den nuværende pris på 1.868 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for HP Officejet 250 Mobile All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 8 spm (kopiering) - op til 10 spm (udskriver) - 50 ark - USB 2.0, USB vært, Wi-Fi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for HP Officejet 250 Mobile All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 8 spm (kopiering) - op til 10 spm (udskriver) - 50 ark - USB 2.0, USB vært, Wi-Fi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.868 kr32 kr (2%)
22. maj 20261.900 kr11 kr (1%)
21. maj 20261.911 kr11 kr (1%)
20. maj 20261.900 kr11 kr (1%)
19. maj 20261.911 kr11 kr (1%)
18. maj 20261.900 kr11 kr (1%)
17. maj 20261.911 kr11 kr (1%)
16. maj 20261.900 kr11 kr (1%)
15. maj 20261.911 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.912 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret