Gå til hovedindhold

HP Officejet 200 Mobile Printer - Printer - farve - blækprinter - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 19 spm (farve) - kapacit

Pris fra 1.623 krtil 2.243,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 620,75 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.614 kr 22. maj

Sammenlign priser på HP Officejet 200 Mobile Printer - Printer - farve - blækprinter - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 19 spm (farve) - kapacit og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1623 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Officejet 200 Mobile Printer Blækprinter
1.623 kr
Til butik
HP Officejet 200 Mobile Printer Blækprinter billede

Produktinformation

HP Officejet 200 Mobile Printer - Printer - farve - blækprinter - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 19 spm (farve) - kapacitet: 50 ark - USB 2.0, USB vært, Wi-Fi

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CZ993A#BHC
EAN: 0889894402004
Varenr.: 990691743
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Officejet 200 Mobile Printer - Printer - farve - blækprinter - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 19 spm (farve) - kapacit
1.669 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Officejet 200 Mobile - Color Inkjet - A4 - Wi-Fi - Farve - Blæk
1.669 kr
Til butik
HP Officejet 200 Mobile - Color Inkjet - A4 - Wi-Fi - Farve - Blæk billede

Produktinformation

Bærbar printer tilbyder mobil farveudskrivning med Wi-Fi, AirPrint og op til 4800 x 1200 dpi farveopløsning. The HP Officejet 200 Mobile er en kompakt termisk inkjet til A4- og Legal-udskrifter på farten, med draft-hastigheder på op til 20 spm (sort) og 18 spm (farve) samt USB og trådlig tilslutning. Udskrivningsteknologi: HP Thermal Inkjet Maks. opløsning: 4800 x 1200 dpi (farve) / 1200 x 1200 dpi (mono) Udskrivningshastighed: op til 20 spm (sort draft) / op til 18 spm (farve draft) Tilslutning: USB 2.0, USB host, Wi-Fi, AirPrint Mediestørrelser: A4, Legal og brugerdefineret op til 216 x 356 mm Kapacitet: 50-arks indføring og 2" display...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer
Artikel nr.: CZ993A#BHC
EAN: 0889894402004
Varenr.: 2547036
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækprinter til mobil udskrivning - HP OfficeJet 200
1.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækprinter til mobil udskrivning - HP OfficeJet 200
2.019 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Officejet 200 Mobile Printer
2.024 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Officejet 200 Mobile Printer Blækprinter
2.039 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP Officejet Mobil Printer 200
2.243,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Officejet 200 Mobile Printer - Printer - farve - blækprinter - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 19 spm (farve) - kapacit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Officejet 200 Mobile Printer - Printer - farve - blækprinter - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 19 spm (farve) - kapacit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.623 kr1.623 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.669 kr1.669 krKøb
3Proshop DK1.669 kr1.669 krKøb
4Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
5Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
6Dustin DK2.024 kr2.110,25 krKøb
7Ultrashop2.039 kr2.039 krKøb
8Hertels Boresko2.243,75 kr2.243,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Officejet 200 Mobile Printer - Printer - farve - blækprinter - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 19 spm (farve) - kapacit

PriceData har fulgt prisen på HP Officejet 200 Mobile Printer - Printer - farve - blækprinter - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 19 spm (farve) - kapacit i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.614 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.669 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.635 kr.

Den nuværende pris på 1.623 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for HP Officejet 200 Mobile Printer - Printer - farve - blækprinter - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 19 spm (farve) - kapacit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for HP Officejet 200 Mobile Printer - Printer - farve - blækprinter - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 19 spm (farve) - kapacit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.623 kr34 kr (2%)
29. maj 20261.657 kr34 kr (2%)
26. maj 20261.623 kr33 kr (2%)
25. maj 20261.656 kr33 kr (2%)
23. maj 20261.623 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.614 kr8 kr (0%)
21. maj 20261.622 kr35 kr (2%)
20. maj 20261.657 kr34 kr (2%)
18. maj 20261.623 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.632 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret