Gå til hovedindhold

HP HP 991X Blækpatron Gul M0J98AE Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0190780843635
Pris fra 1.729 krtil 2.945 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.216 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.515 kr 18. apr.

Sammenlign priser på HP HP 991X Blækpatron Gul M0J98AE Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1729 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 991X Gul 16000 sider Blæk M0J98AE
1.729 kr
Til butik
HP 991X Gul 16000 sider Blæk M0J98AE billede

Produktinformation

HP 991X - 182 ml - Højtydende - gul - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Color 755; PageWide Managed P77740, P77760; PageWide Pro 750, 772, 777

Produktspecifikationer

Artikel nr.: M0J98AE
EAN: 0190780843635
Varenr.: 992519721
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 991X / M0J98AE High Capacity - Yellow
1.748 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 991X Gul 16000 sider Blæk M0J98AE
1.969 kr
Til butik
HP 991X Gul 16000 sider Blæk M0J98AE billede

Produktinformation

HP 991X Gul Blæk - M0J98AE Opdag den professionelle kvalitet med HP 991X Gul blækpatronen, designet til at levere enestående ydeevne og krystalklare printresultater. Med en imponerende sidekapacitet på op til 16.000 sider, er denne blækpatron ideel til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Printere & Forbrugsvarer
EAN: 0190780843635
Varenr.: 38880
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Gul 991x - Pw Pro 772
2.369 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 991X Blækpatron Gul M0J98AE Modsvarer: N/A
2.439 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tonerpatron HP PageWide 991X gul
2.708,96 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 991x Toner gul, 16000 Sider
2.945 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 991X Blækpatron Gul M0J98AE Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 991X Blækpatron Gul M0J98AE Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.729 kr1.729 krKøb
2Proshop DK1.748 kr1.748 krKøb
3Ultrashop1.969 kr1.969 krKøb
4Dustin DK2.369 kr2.455,25 krKøb
5InkClub DK2.439 kr2.439 krKøb
6RedOffice Konpap2.708,96 kr2.708,96 krKøb
7Hertels Boresko2.945 kr2.945 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 991X Blækpatron Gul M0J98AE Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 991X Blækpatron Gul M0J98AE Modsvarer: N/A i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.495 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 1.762 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.641 kr.

Den nuværende pris på 1.729 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for HP HP 991X Blækpatron Gul M0J98AE Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for HP HP 991X Blækpatron Gul M0J98AE Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.729 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.728 kr33 kr (2%)
9. maj 20261.695 kr3 kr (0%)
7. maj 20261.692 kr5 kr (0%)
6. maj 20261.687 kr45 kr (3%)
1. maj 20261.732 kr30 kr (2%)
30. apr. 20261.762 kr1 kr (0%)
27. apr. 20261.761 kr160 kr (10%)
23. apr. 20261.601 kr160 kr (9%)
22. apr. 20261.761 kr32 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret