Gå til hovedindhold

Hp CF287X / 87X sort toner Kompatibel 18.000 sider

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0889296182900
Pris fra 299 krtil 4.153,09 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 3.854,09 kr (93% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hp CF287X / 87X sort toner Kompatibel 18.000 sider og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dalgaard-IT
TrustScore 4 ud af 53,7
E-mærke certificeret
Hp CF287X / 87X sort toner Kompatibel 18.000 sider
299 kr
Til butik
Hp CF287X / 87X sort toner Kompatibel 18.000 sider billede

Produktinformation

Printfarve Sort Patronydelse Højtydende Afkast Op til 18000 sider ISO/IEC 19752 Kompatibel med LaserJet Enterprise M506dh, M506dn, M506n, M506x, MFP M527dn, MFP M527f; LaserJet Enterprise Flow MFP M527c, MFP M527z; LaserJet Managed E500

Produktspecifikationer

Mærke: CF287X
Kategori: CF287X
EAN: 0889296182900
Varenr.: 7256
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 87X / CF287X High Capacity Black Toner
2.777 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 87X Sort 18000 sider Toner CF287X
2.942 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 87X Sort Lasertoner CF287X Original
3.072 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 87X Sort 18000 sider Toner CF287X
3.219 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Sort 87x 18k - Cf287x
3.369 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 87X Tonerkassette sort CF287X Modsvarer: N/A
3.529 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP toner 87X sort CF287X
3.748 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 87X Toner Cf287x Sort, 18000 Sider
4.153,09 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp CF287X / 87X sort toner Kompatibel 18.000 sider koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp CF287X / 87X sort toner Kompatibel 18.000 sider koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dalgaard-IT299 kr299 krKøb
2Proshop DK2.777 kr2.777 krKøb
3CompuMail DK2.942 kr2.942 krKøb
4Tonerland.dk3.072 kr3.072 krKøb
5Ultrashop3.219 kr3.219 krKøb
6Dustin DK3.369 kr3.455,25 krKøb
7InkClub DK3.529 kr3.529 krKøb
8RedOffice Konpap3.748 kr3.748 krKøb
9Hertels Boresko4.153,09 kr4.153,09 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hp CF287X / 87X sort toner Kompatibel 18.000 sider

PriceData har fulgt prisen på Hp CF287X / 87X sort toner Kompatibel 18.000 sider i 91 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.777 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.538 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 89% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Hp CF287X / 87X sort toner Kompatibel 18.000 sider. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Hp CF287X / 87X sort toner Kompatibel 18.000 sider de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026299 kr2.478 kr (89%)
18. maj 20262.777 kr2.478 kr (829%)
12. maj 2026299 kr2.478 kr (89%)
11. maj 20262.777 kr2.478 kr (829%)
23. apr. 2026299 kr2.478 kr (89%)
22. apr. 20262.777 kr2.478 kr (829%)
3. mar. 2026299 kr2.477 kr (89%)
2. mar. 20262.776 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret