Gå til hovedindhold

HP HP 824A Tromle Magenta CB387A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0882780459182
Pris fra 540 krtil 3.455,09 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.915,09 kr (84% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 283 kr 1. maj

Sammenlign priser på HP HP 824A Tromle Magenta CB387A Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 540 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 824A Magenta 23000 sider Tromlekit CB387A
540 kr
Til butik
HP 824A Magenta 23000 sider Tromlekit CB387A billede

Produktinformation

HP 824A LaserJet Image-tromle, magenta. Farve toner sideydelse: 23000 Sider, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CB387A
EAN: 0882780459182
Varenr.: 55650
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Drum Color Image Unit Magenta
869 kr
Til butik
HP Drum Color Image Unit Magenta billede

Produktinformation

HP Drum Color Image Unit Magenta - CB387A Opgrader din printer med vores originale HP Drum Color Image Unit Magenta - CB387A. Denne enhed er designet specifikt til at levere høj kvalitet, levende magenta farver, hvilket sikrer skarpe og professionelle p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Forside
EAN: 0882780459182
Varenr.: 54047
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP CB387A / 824A Magenta Tromle Original
1.353 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 824A Tromle Magenta CB387A Modsvarer: N/A
2.695 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tromle HP Color LaserJet CB387A magenta
3.455,09 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 824A Tromle Magenta CB387A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 824A Tromle Magenta CB387A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK540 kr540 krKøb
2Ultrashop869 kr869 krKøb
3Tonerland.dk1.353 kr1.353 krKøb
4InkClub DK2.695 kr2.695 krKøb
5RedOffice Konpap3.455,09 kr3.455,09 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 824A Tromle Magenta CB387A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 824A Tromle Magenta CB387A Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 283 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 1.353 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 982 kr.

Den nuværende pris på 540 kr er 45% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for HP HP 824A Tromle Magenta CB387A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for HP HP 824A Tromle Magenta CB387A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026540 kr329 kr (38%)
12. maj 2026869 kr586 kr (207%)
1. maj 2026283 kr60 kr (17%)
29. apr. 2026343 kr526 kr (61%)
28. apr. 2026869 kr484 kr (36%)
27. apr. 20261.353 kr484 kr (56%)
24. apr. 2026869 kr484 kr (36%)
23. apr. 20261.353 kr484 kr (56%)
8. apr. 2026869 kr484 kr (36%)
7. apr. 20261.353 kr484 kr (56%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret