Gå til hovedindhold

HP 824A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (CB381A) - for Color LaserJet CM6040, CM6040f, CM6049f, CP6015de, CP6015dn, CP6015n, CP6015x, CP6015xh

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0882780459120
Pris fra 744 krtil 3.759 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 3.015 kr (80% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 380 kr 31. mar.

Sammenlign priser på HP 824A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (CB381A) - for Color LaserJet CM6040, CM6040f, CM6049f, CP6015de, CP6015dn, CP6015n, CP6015x, CP6015xh og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 744 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 824A Cyan 21000 sider Toner CB381A
744 kr
Til butik
HP 824A Cyan 21000 sider Toner CB381A billede

Produktinformation

HP Toner 824A - Cyan 21.000 Sider

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CB381A
EAN: 0882780459120
Varenr.: 202098
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 824A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (CB381A) - for Color LaserJet CM6040, CM6040f, CM6049f, CP6015de, CP6015dn, CP6015n, CP6015x, CP6015xh
818 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til laserprinter HP 824A cyan - original
-3%859 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Toner til laserprinter HP 824A cyan - original billede

Produktinformation

Fordele ved original HP cyan tonerFå skarpe, professionelle farveudskrifter med HP 824A cyan. Denne originale tonerpatron er udviklet til pålidelig laserudskrivning i travle kontorer og mindre virksomheder. Med op til 21.000 sider i standardkapacitet får du stabile resultater fra første til sidste side.Til hvem og til hvadPatronen passer til virksomheder, der vil sikre ensartet farvegengivelse og høj driftssikkerhed i dagligdagen. Den er del af HP’s sortiment til små og mellemstore virksomheder og leverer rene cyan-nuancer til rapporter, præsentationer og marketingmaterialer.Mærkekompatibilitet: HPType: Original tonerpatronUdskriftsteknologi: LaserFarve: CyanSidekapacitet (cyan): 21.000 siderKapacitet: StandardAntal pr. pakke: 1 stk.Driftstemperatur: 17 – 25 °CRelativ luftfugtighed (drift): 20 – 80 %Opbevaringstemperatur: -20 – 40 °CRelativ luftfugtighed (opbevaring): 10 – 90 %Produktmål (H × B × D): 19,5 × 58,4 × 13 cmVægt: 0,85 kgPakkemål (H × B × D): 19,5 × 58,4 × 13 cmPakkevægt: 1,55 kgGenanvendt materiale i fremstilling: 13 %...

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Toner
Vægt: 3.08g
EAN: 0882780459120
Varenr.: 1974937
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til laserprinter HP 824A cyan - original
-3%879 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP CB381A / 824A Cyan Lasertoner Original
1.089 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Toner Cyan With Colorsphere
1.689 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Cyan 21k - Cb381a
3.744 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 824A Tonerkassette Cyan CB381A Modsvarer: N/A
3.759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 824A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (CB381A) - for Color LaserJet CM6040, CM6040f, CM6049f, CP6015de, CP6015dn, CP6015n, CP6015x, CP6015xh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 824A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (CB381A) - for Color LaserJet CM6040, CM6040f, CM6049f, CP6015de, CP6015dn, CP6015n, CP6015x, CP6015xh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK744 kr744 krKøb
2CS MEGASTORE DK818 kr857 krKøb
3Boligcenter DK859 kr859 krKøb
4Vivas DK879 kr958 krKøb
5Tonerland.dk1.089 kr1.089 krKøb
6Ultrashop1.689 kr1.689 krKøb
7Dustin DK3.744 kr3.830,25 krKøb
8InkClub DK3.759 kr3.759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 824A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (CB381A) - for Color LaserJet CM6040, CM6040f, CM6049f, CP6015de, CP6015dn, CP6015n, CP6015x, CP6015xh

PriceData har fulgt prisen på HP 824A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (CB381A) - for Color LaserJet CM6040, CM6040f, CM6049f, CP6015de, CP6015dn, CP6015n, CP6015x, CP6015xh i 182 dage. Laveste pris i perioden er 372 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 818 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 591 kr.

Den nuværende pris på 744 kr er 26% over normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for HP 824A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (CB381A) - for Color LaserJet CM6040, CM6040f, CM6049f, CP6015de, CP6015dn, CP6015n, CP6015x, CP6015xh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for HP 824A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (CB381A) - for Color LaserJet CM6040, CM6040f, CM6049f, CP6015de, CP6015dn, CP6015n, CP6015x, CP6015xh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026744 kr74 kr (9%)
7. maj 2026818 kr62 kr (8%)
2. maj 2026756 kr62 kr (8%)
1. maj 2026818 kr110 kr (16%)
30. apr. 2026708 kr322 kr (83%)
15. apr. 2026386 kr337 kr (47%)
14. apr. 2026723 kr337 kr (87%)
7. apr. 2026386 kr337 kr (47%)
6. apr. 2026723 kr337 kr (87%)
5. apr. 2026386 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret