Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP HP 738 Blækpatron sort 498N4A Modsvarer: N/A

Pris fra 819 krtil 1.039 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 220 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 812 kr 17. apr.

Sammenlign priser på HP HP 738 Blækpatron sort 498N4A Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 819 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 738 / 498N4A - Black Ink
819 kr
Til butik
HP 738 / 498N4A - Black Ink billede

Produktinformation

130 ml, sort, original, DesignJet, blækpatron, for DesignJet T950

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 498N4A
EAN: 0196068358853
Varenr.: 3216286
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 738 Sort Blæk
865 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 738 sort 130 ml til DesignJet
-7%929 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blækpatron HP 738 sort 130 ml til DesignJet billede

Produktinformation

HP 738 - 130 ml - sort - original - DesignJet - blækpatron - for DesignJet T950Tag kvalitet, holdbarhed og bæredygtighed til nye højder med HP Flex Tech Inks. Baseret på mange års erfaring med HP PageWide XL-printere leverer dette blæk enestående resultater, samtidig med at det hjælper med at reducere din miljøpåvirkning.ForbrugsartiklerAntal inkluderet: 1 pakkeFarve: SortForbrugsmaterialetype: BlækpatronHP underbrand: DesignJetKapacitet: 130 mlUdskriftsteknik: BlækprinterOplysninger om kompatibilitetKompatibel med: HP DesignJet T950...

Produktspecifikationer

Kategori: Blækpatroner
Vægt: 0.24g
EAN: 0196068358853
Varenr.: 1811591
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 738 sort 130 ml til DesignJet
-7%949 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Ink Black 738, 130 Ml - Designjet T850/t950
994 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 738 Sort Blæk
1.029 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 738 Blækpatron sort 498N4A Modsvarer: N/A
1.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 738 Blækpatron sort 498N4A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 738 Blækpatron sort 498N4A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK819 kr858 krKøb
2CompuMail DK865 kr865 krKøb
3Boligcenter DK929 kr929 krKøb
4Vivas DK949 kr1.018 krKøb
5Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb
6Ultrashop1.029 kr1.029 krKøb
7InkClub DK1.039 kr1.039 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 738 Blækpatron sort 498N4A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 738 Blækpatron sort 498N4A Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 781 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 805 kr.

Den nuværende pris på 819 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for HP HP 738 Blækpatron sort 498N4A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for HP HP 738 Blækpatron sort 498N4A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026819 kr7 kr (1%)
17. apr. 2026812 kr5 kr (1%)
2. feb. 2026807 kr1 kr (0%)
31. jan. 2026808 kr4 kr (0%)
17. jan. 2026812 kr5 kr (1%)
15. jan. 2026807 kr2 kr (0%)
6. jan. 2026805 kr5 kr (1%)
30. dec. 2025800 kr5 kr (1%)
28. dec. 2025795 kr5 kr (1%)
27. dec. 2025800 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret