Gå til hovedindhold

HP HP 653A Tonerkassette Gul CF322A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0886112501143
Pris fra 2.108 krtil 5.206,23 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 3.098,23 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.844 kr 1. maj

Sammenlign priser på HP HP 653A Tonerkassette Gul CF322A Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2108 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 653A Gul 16500 sider Toner CF322A
2.108 kr
Til butik
HP 653A Gul 16500 sider Toner CF322A billede

Produktinformation

HP Original 653A LaserJet-tonerpatron, gul. Farve toner sideydelse: 16500 Sider, Udskrivning af farver: Gul, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CF322A
EAN: 0886112501143
Varenr.: 987741337
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 653A / CF322A Yelow Toner
3.359 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 653A Yellow CF322A toner Original
3.600 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 653A Tonerkassette Gul CF322A Modsvarer: N/A
3.819 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Gul 653a 16.5k - Cf322a
3.869 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 653a Toner Cf322a gul, 16000 Sider
4.675,2 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP toner 653A gul
5.206,23 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 653A Tonerkassette Gul CF322A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 653A Tonerkassette Gul CF322A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.108 kr2.108 krKøb
2Proshop DK3.359 kr3.359 krKøb
3Tonerland.dk3.600 kr3.600 krKøb
4InkClub DK3.819 kr3.819 krKøb
5Dustin DK3.869 kr3.955,25 krKøb
6Hertels Boresko4.675,2 kr4.675,2 krKøb
7RedOffice Konpap5.206,23 kr5.206,23 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 653A Tonerkassette Gul CF322A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 653A Tonerkassette Gul CF322A Modsvarer: N/A i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.844 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 3.358 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.538 kr.

Den nuværende pris på 2.108 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for HP HP 653A Tonerkassette Gul CF322A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for HP HP 653A Tonerkassette Gul CF322A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20262.108 kr264 kr (14%)
1. maj 20261.844 kr183 kr (9%)
12. mar. 20262.027 kr1.331 kr (40%)
19. feb. 20263.358 kr163 kr (5%)
17. feb. 20263.195 kr13 kr (0%)
1. feb. 20263.182 kr940 kr (42%)
29. jan. 20262.242 kr940 kr (30%)
28. jan. 20263.182 kr13 kr (0%)
22. jan. 20263.195 kr1.058 kr (50%)
28. dec. 20252.137 kr293 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret