Gå til hovedindhold

HP HP 653A Tonerkassette Cyan CF321A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0886112501136
Pris fra 2.158 krtil 5.595,56 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 3.437,56 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP HP 653A Tonerkassette Cyan CF321A Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2158 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 653A Cyan 16500 sider Toner CF321A
2.158 kr
Til butik
HP 653A Cyan 16500 sider Toner CF321A billede

Produktinformation

HP Original 653A LaserJet-tonerpatron, cyan. Farve toner sideydelse: 16500 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CF321A
EAN: 0886112501136
Varenr.: 987741336
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 653A / CF321A - Cyan Toner
2.440 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 653A Tonerkassette Cyan CF321A Modsvarer: N/A
3.549 kr
Til butik
HP HP 653A Tonerkassette Cyan CF321A Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Lasertoner CF321A - Printerfabrikantens originalvare. Passer, når du vil have høj kvalitet og holdbarhed for avancerede udskrifter. Giver printeren korrekte indikationer på, hvor meget toner der er tilbage. Passer til følgende printere: Color LaserJet Enterprise Flow M680;Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 680 z;Color LaserJet Enterprise M680;Color LaserJet Enterprise MFP M 680;Color LaserJet Enterprise MFP M 680 dn;Color LaserJet Enterprise MFP M 680 dnm;Color LaserJet Enterprise MFP M 680 Series;Color LaserJet Managed Flow MFP M 680 zm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Toner
EAN: 0886112501136
Varenr.: CF321A
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 653A Cyan CF321A toner Original
3.600 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Cyan 653a 16.5k - Cf321a
3.869 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 653a Toner Cf321a Cyan, 16000 Sider
4.590,78 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP toner 653A cyan
5.595,56 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 653A Tonerkassette Cyan CF321A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 653A Tonerkassette Cyan CF321A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.158 kr2.158 krKøb
2Proshop DK2.440 kr2.440 krKøb
3InkClub DK3.549 kr3.549 krKøb
4Tonerland.dk3.600 kr3.600 krKøb
5Dustin DK3.869 kr3.955,25 krKøb
6Hertels Boresko4.590,78 kr4.590,78 krKøb
7RedOffice Konpap5.595,56 kr5.595,56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 653A Tonerkassette Cyan CF321A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 653A Tonerkassette Cyan CF321A Modsvarer: N/A i 171 dage. Laveste pris i perioden er 2.158 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 3.358 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.868 kr.

Den nuværende pris på 2.158 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for HP HP 653A Tonerkassette Cyan CF321A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for HP HP 653A Tonerkassette Cyan CF321A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20262.158 kr282 kr (12%)
3. apr. 20262.440 kr815 kr (25%)
26. mar. 20263.255 kr9,91 kr (0%)
25. mar. 20263.245,09 kr9,91 kr (0%)
21. mar. 20263.255 kr69 kr (2%)
14. mar. 20263.186 kr23 kr (1%)
13. mar. 20263.209 kr46 kr (1%)
10. mar. 20263.255 kr46 kr (1%)
8. mar. 20263.209 kr46 kr (1%)
6. mar. 20263.255 kr9,91 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret