Gå til hovedindhold

Toner til HP - 508X gul, høj kapacitet (9.500 sider)

HPTonere og inkjetpatronerOriginal HP kvalitetKontorprint og dokumentationEAN: 0888793237625

HP 508X CF362X original gul lasertoner med 9500 siders kapacitet. JetIntelligence teknologi sikrer skarp udskriftskvalitet til professionelle dokumenter. Læs mere

Pris fra 2.797 krtil 4.378,84 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 1.581,84 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Toner til HP - 508X gul, høj kapacitet (9.500 sider) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2797 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 508X / CF362X High Capacity Yellow Toner
2.797 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 508X Gul 9500 sider Toner CF362X
2.955 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Toner CF362X 508X Gul
-26%3.089 kr
Før 4.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til HP - 508X gul, høj kapacitet (9.500 sider)
-6%3.199 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 508X / CF362X Yellow toner Original
3.202 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til HP - 508X gul, høj kapacitet (9.500 sider)
-6%3.219 kr
Før 3.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 508X Gul 9500 sider Toner CF362X
3.229 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Gul 508x 9.5k - Cf362x
3.494 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 508X Tonerkassette Gul CF362X Modsvarer: N/A
3.545 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP 508X Tonercartridge gul 9500 page
3.745,55 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 508x Toner Cf362x gul, 9500 Sider
4.378,84 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toner til HP - 508X gul, høj kapacitet (9.500 sider) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toner til HP - 508X gul, høj kapacitet (9.500 sider) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.797 kr2.797 krKøb
2CompuMail DK2.955 kr2.955 krKøb
3Teknikproffset DK3.089 kr3.148 krKøb
4Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
5Tonerland.dk3.202 kr3.202 krKøb
6Vivas DK3.219 kr3.288 krKøb
7Ultrashop3.229 kr3.229 krKøb
8Dustin DK3.494 kr3.580,25 krKøb
9InkClub DK3.545 kr3.545 krKøb
10RedOffice Konpap3.745,55 kr3.745,55 krKøb
11Hertels Boresko4.378,84 kr4.378,84 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

HP 508X CF362X Gul Lasertoner

HP

HP 508X CF362X original gul lasertoner med 9500 siders kapacitet. JetIntelligence teknologi sikrer skarp udskriftskvalitet til professionelle dokumenter.

• lasertoner
• hp toner
• gul toner
• original toner
• printerpatron
• cf362x
• 508x
• Kontorprint og dokumentation
• Original HP kvalitet

Beskrivelse

HP 508X CF362X er en original gul lasertoner fra HP med avanceret JetIntelligence teknologi. Denne høj-kapacitets toner leverer op til 9500 siders udskrift ved 5% dækning, hvilket gør den ideel til kontorer og virksomheder med høje udskriftsbehov. Den gule farve sikrer levende og præcise farver i dokumenter, præsentationer og grafik. Som original HP-produkt garanterer toneren problemløs kompatibilitet med HP Color LaserJet Enterprise printere og beskytter printeren mod skader. JetIntelligence teknologien optimerer tonerforbruget og sikrer konsistent kvalitet gennem hele tonerens levetid. Nem installation uden behov for teknisk ekspertise.

Specifikationer

ean:0888793237625
type:Original HP lasertoner
farve:Gul (Yellow)
garanti:HP standard garanti
teknologi:JetIntelligence
varenummer:CF362X
sidekapacitet:9500 sider ved 5% dækning
kompatibilitet:HP Color LaserJet Enterprise M553, M577, M578

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke printere er kompatible med HP 508X CF362X?

HP 508X CF362X er kompatibel med HP Color LaserJet Enterprise M553, M577 og M578 serien af printere.

Hvor mange sider kan jeg printe med denne toner?

HP 508X CF362X kan printe op til 9500 sider beregnet ved 5% dækning, hvilket er standarden for lasertoner.

Er dette en original HP toner?

Ja, dette er en original HP 508X toner med JetIntelligence teknologi, som sikrer optimal ydeevne og beskytter din printer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Toner til HP - 508X gul, høj kapacitet (9.500 sider)

PriceData har fulgt prisen på Toner til HP - 508X gul, høj kapacitet (9.500 sider) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.797 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 2.882 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.839 kr.

Den nuværende pris på 2.797 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Toner til HP - 508X gul, høj kapacitet (9.500 sider). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Toner til HP - 508X gul, høj kapacitet (9.500 sider) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.797 kr44 kr (2%)
6. maj 20262.841 kr44 kr (2%)
4. maj 20262.797 kr44 kr (2%)
2. maj 20262.841 kr44 kr (2%)
1. maj 20262.797 kr44 kr (2%)
22. mar. 20262.841 kr15 kr (1%)
19. mar. 20262.856 kr14 kr (0%)
17. feb. 20262.842 kr9 kr (0%)
5. feb. 20262.833 kr16 kr (1%)
17. jan. 20262.849 kr32 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret