Gå til hovedindhold

HP HP 508X Tonerkassette Cyan CF361X Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerJetIntelligence teknologiKontor og virksomhedEAN: 0888793237618

HP 508X Cyan lasertoner CF361X leverer 9.500 sider med brilliant farvegengivelse. Original HP kvalitet til LaserJet printere med JetIntelligence teknologi. Læs mere

Pris fra 2.841 krtil 4.378,84 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 1.537,84 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.797 kr 1. maj

Sammenlign priser på HP HP 508X Tonerkassette Cyan CF361X Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2841 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 508X / CF361X High Capacity Cyan Toner
2.841 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 508X Cyan 9500 sider Toner CF361X
3.010 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 508X / CF361X Cyan toner Original
3.202 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 508X Cyan 9500 sider Toner CF361X
3.289 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til printer HP 508X cyan - høj kapacitet
-3%3.299 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til printer HP 508X cyan - høj kapacitet
-3%3.319 kr
Før 3.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Cyan 508x 9.5k - Cf361x
3.494 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 508X Tonerkassette Cyan CF361X Modsvarer: N/A
3.545 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Toner CF361X 508X Cyan
-15%3.579 kr
Før 4.209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP 508X Tonercartridge cyan 9500 page
3.745,55 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 508x Toner Cf361x Cyan , 9500 Sider
4.378,84 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 508X Tonerkassette Cyan CF361X Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 508X Tonerkassette Cyan CF361X Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.841 kr2.841 krKøb
2CompuMail DK3.010 kr3.010 krKøb
3Tonerland.dk3.202 kr3.202 krKøb
4Ultrashop3.289 kr3.289 krKøb
5Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
6Vivas DK3.319 kr3.388 krKøb
7Dustin DK3.494 kr3.580,25 krKøb
8InkClub DK3.545 kr3.545 krKøb
9Teknikproffset DK3.579 kr3.638 krKøb
10RedOffice Konpap3.745,55 kr3.745,55 krKøb
11Hertels Boresko4.378,84 kr4.378,84 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

HP 508X Cyan Lasertoner

HP

HP 508X Cyan lasertoner CF361X leverer 9.500 sider med brilliant farvegengivelse. Original HP kvalitet til LaserJet printere med JetIntelligence teknologi.

• hp lasertoner
• cyan toner
• laserpatron
• hp 508x
• cf361x
• hp tonerpatron
• Kontor og virksomhed
• JetIntelligence teknologi

Beskrivelse

HP 508X Cyan Lasertoner (CF361X) er en original HP tonerpatron designet til professionel udskrivning. Med kapacitet til 9.500 sider ved 5% dækning leverer denne cyan toner levende og præcise farver til dine forretningsdokumenter og kreative projekter. Toneren er udstyret med HP's JetIntelligence teknologi, som sikrer optimal ydeevne og pålidelighed. Den er kompatibel med HP Color LaserJet Enterprise M553, M577 og M578 serien. Original HP kvalitet garanterer problemfri drift og beskytter din printer mod skader. Ideel til kontorer og virksomheder med høje krav til udskriftskvalitet og farvegengivelse.

Specifikationer

ean:0888793237618
type:Original HP
farve:Cyan
model:CF361X
dækning:5%
kapacitet:9.500 sider
teknologi:JetIntelligence
varenummer:CF361X

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sider kan HP 508X cyan toner udskrive?

HP 508X cyan toner kan udskrive op til 9.500 sider ved 5% dækning, hvilket gør den ideel til større udskrivningsopgaver.

Er denne toner kompatibel med min HP printer?

Denne toner er kompatibel med HP Color LaserJet Enterprise M553, M577 og M578 serien. Tjek din printermodel for at sikre kompatibilitet.

Hvad er fordelen ved original HP toner?

Original HP toner sikrer optimal udskriftskvalitet, beskytter din printer og leveres med HP's garanti og support.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 508X Tonerkassette Cyan CF361X Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 508X Tonerkassette Cyan CF361X Modsvarer: N/A i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.064 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 3.010 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.825 kr.

Den nuværende pris på 2.841 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for HP HP 508X Tonerkassette Cyan CF361X Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for HP HP 508X Tonerkassette Cyan CF361X Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.841 kr44 kr (2%)
1. maj 20262.797 kr44 kr (2%)
17. apr. 20262.841 kr169 kr (6%)
2. apr. 20263.010 kr127 kr (4%)
1. apr. 20262.883 kr42 kr (1%)
25. mar. 20262.841 kr8 kr (0%)
24. mar. 20262.849 kr8 kr (0%)
17. mar. 20262.841 kr8 kr (0%)
31. jan. 20262.849 kr2 kr (0%)
30. jan. 20262.847 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret