Gå til hovedindhold

HP 305 - 2 ml - sort - original - blækpatron - for Deskjet 23XX, 27XX, 28XX, 41XX, 42XX DeskJet Plus 41XX ENVY 60XX, 64XX ENVY Pro 64XX

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0193905429257
Pris fra 90 krtil 179 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 305 - 2 ml - sort - original - blækpatron - for Deskjet 23XX, 27XX, 28XX, 41XX, 42XX DeskJet Plus 41XX ENVY 60XX, 64XX ENVY Pro 64XX og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 305 - 2 ml - sort - original - blækpatron - for Deskjet 23XX, 27XX, 28XX, 41XX, 42XX DeskJet Plus 41XX ENVY 60XX, 64XX ENVY Pro 64XX
90 kr
Til butik
HP 305 - 2 ml - sort - original - blækpatron - for Deskjet 23XX, 27XX, 28XX, 41XX, 42XX  DeskJet Plus 41XX  ENVY 60XX, 64XX  ENVY Pro 64XX billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blæk
Farve: 1
Artikel nr.: 3YM61AE#302
EAN: 0193905429257
Varenr.: 6139663
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 305 / 3YM61AE Black Ink
93 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 305 Sort Printerpatron 3YM61AE Original
94 kr
Til butik
HP 305 Sort Printerpatron 3YM61AE Original billede

Produktinformation

HP 305 Sort Printerpatron Original HP 3YM61AEFarve: Sort - Black ink. BK.Antal sider: Op til 120 sider ved 5% dækning* (ISO/IEC 24711)Type: Printerpatron No.305, 305, 3YM61AE. Populær HP printerpatroner, hvor du både kan bruge HP 305 og/eller HP 305XL.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP Envy Pro 6400
EAN: 0193905429257
Varenr.: 3YM61AE
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 305 Sort 120 sider Blæk 3YM61AE
102 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 305 sort - 120 sider
119 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 305 Sort 120 sider Blæk 3YM61AE
129 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 305 sort - 120 sider
139 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Ink Black 305 2ml
144 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 305 Blækpatron sort 3YM61AE Modsvarer: N/A
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 305 - 2 ml - sort - original - blækpatron - for Deskjet 23XX, 27XX, 28XX, 41XX, 42XX DeskJet Plus 41XX ENVY 60XX, 64XX ENVY Pro 64XX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 305 - 2 ml - sort - original - blækpatron - for Deskjet 23XX, 27XX, 28XX, 41XX, 42XX DeskJet Plus 41XX ENVY 60XX, 64XX ENVY Pro 64XX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK90 kr129 krKøb
2Proshop DK93 kr132 krKøb
3Tonerland.dk94 kr94 krKøb
4CompuMail DK102 kr102 krKøb
5Boligcenter DK119 kr119 krKøb
6Ultrashop129 kr129 krKøb
7Vivas DK139 kr208 krKøb
8Dustin DK144 kr230,25 krKøb
9InkClub DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 305 - 2 ml - sort - original - blækpatron - for Deskjet 23XX, 27XX, 28XX, 41XX, 42XX DeskJet Plus 41XX ENVY 60XX, 64XX ENVY Pro 64XX

PriceData har fulgt prisen på HP 305 - 2 ml - sort - original - blækpatron - for Deskjet 23XX, 27XX, 28XX, 41XX, 42XX DeskJet Plus 41XX ENVY 60XX, 64XX ENVY Pro 64XX i 133 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for HP 305 - 2 ml - sort - original - blækpatron - for Deskjet 23XX, 27XX, 28XX, 41XX, 42XX DeskJet Plus 41XX ENVY 60XX, 64XX ENVY Pro 64XX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for HP 305 - 2 ml - sort - original - blækpatron - for Deskjet 23XX, 27XX, 28XX, 41XX, 42XX DeskJet Plus 41XX ENVY 60XX, 64XX ENVY Pro 64XX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202690 kr3 kr (3%)
30. maj 202693 kr3 kr (3%)
29. maj 202690 kr3 kr (3%)
28. maj 202693 kr3 kr (3%)
25. maj 202690 kr3 kr (3%)
24. maj 202693 kr3 kr (3%)
14. maj 202690 kr3 kr (3%)
13. maj 202693 kr3 kr (3%)
10. maj 202690 kr3 kr (3%)
2. maj 202693 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret