Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % genbrugt papir 60 % post-forbruger genbrugt plastik EPE skum Grå

Hewlett-PackardKufferter og taskerEAN: 0198122602094
Pris fra 146 krtil 203 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 127 kr 20. maj

Sammenlign priser på HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % genbrugt papir 60 % post-forbruger genbrugt plastik EPE skum Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % genbrugt papir 60 % post-forbruger genbrugt plastik EPE skum Grå
146 kr
Til butik
HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % genbrugt papir 60 % post-forbruger genbrugt plastik EPE skum Grå billede

Produktinformation

HP Everyday - Bæretaske til notebook - 16.1" - odyssey grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: A08KKAA
EAN: 0198122602094
Varenr.: 1002430130
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Computertaske HP Everyday 16,1" - odyssey grå
-31%159 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Computertaske HP Everyday 16,1" - odyssey grå billede

Produktinformation

HP Everyday - Bæretaske til notebook - 16.1" - odyssey gråHold laptop og tilbehør beskyttet og organiseret, mens du er på farten hele dagen, med denne slidstærke taske til en 16" laptop. Denne rummelige taske, der er fremstillet ansvarligt ved brug af genanvendte materialer, er en ideel følgesvend, uanset hvor du skal hen.GenereltBærerem: Vognremskulder bære stropperpolstret bærehåndtagBredde: 40.5 cmDybde: 6 cmEgenskaber: Vandafvisende, rullebordsgennemløbEkstra rum: Penneløkketilbehørslommedokumentrumpolstret rygpanelFarve: Odyssey gråForingsmateriale: 100 % polyesterForsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt: 537 gHøjde: 30.5 cmKapacitet: 13 literLukketype: LynlåsNotebook-kompatibilitet: 16.1"Notebook-kompatibilitetsdimensioner: 38 cm x 24 cm x 3 cmProduktmateriale: PolyesterEPE skum100 % genbrugt papir60 % post-forbruger genbrugt plastikProdukttype: Bæretaske til notebookVægt: 510 gProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti: - 3 år...

Produktspecifikationer

Kategori: Computertasker
Vægt: 0.54g
EAN: 0198122602094
Varenr.: 1958133
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Everyday - Bæretaske til notebook - 16.1 - odyssey grå
178 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Computertaske HP Everyday 16,1" - odyssey grå
-28%179 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1 Polyester 100 % genbrugt papir 60 % post-forbruger genbrugt plastik EPE skum Grå
179 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Everyday 16 tommer Laptop Bag 16 tommer Expanded Polyethylene (epe), Polyester Grå
203 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % genbrugt papir 60 % post-forbruger genbrugt plastik EPE skum Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % genbrugt papir 60 % post-forbruger genbrugt plastik EPE skum Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK146 kr146 krKøb
2Boligcenter DK159 kr159 krKøb
3CS MEGASTORE DK178 kr217 krKøb
4Vivas DK179 kr248 krKøb
5Ultrashop179 kr179 krKøb
6Dustin DK203 kr289,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % genbrugt papir 60 % post-forbruger genbrugt plastik EPE skum Grå

PriceData har fulgt prisen på HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % genbrugt papir 60 % post-forbruger genbrugt plastik EPE skum Grå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 146 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % genbrugt papir 60 % post-forbruger genbrugt plastik EPE skum Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for HP Everyday Bæretaske til notebook 16.1" Polyester 100 % genbrugt papir 60 % post-forbruger genbrugt plastik EPE skum Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026146 kr3 kr (2%)
24. maj 2026149 kr3 kr (2%)
21. maj 2026146 kr19 kr (15%)
20. maj 2026127 kr21 kr (14%)
19. maj 2026148 kr1 kr (1%)
18. maj 2026149 kr3 kr (2%)
17. maj 2026152 kr1 kr (1%)
16. maj 2026153 kr4 kr (3%)
14. maj 2026157 kr2 kr (1%)
8. maj 2026159 kr14 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret