Gå til hovedindhold

HP ENVY Inspire 7920e - Color Thermal Inkjet - A4 Duplex - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk

Pris fra 1.199 krtil 1.599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 828 kr 27. apr.

Sammenlign priser på HP ENVY Inspire 7920e - Color Thermal Inkjet - A4 Duplex - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HP ENVY Inspire 7920e AiO
1.199 kr
Til butik
HP ENVY Inspire 7920e AiO billede

Produktinformation

Arbejd, lær og skab med printeren, som kan printe alt, så du kan klare det hele ─ lige fra dokumenter til fotos i høj kvalitet. Vælg HP+ i forbindelse med opsætning for at få 3 måneders Instant Ink.*Tilvælges HP+ kan der kun bruges HP original blæk

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: TILBEHØR
EAN: 0195697743993
Varenr.: 45785
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ENVY Inspire 7920e - Color Thermal Inkjet - A4 Duplex - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk
1.208 kr
Til butik
HP ENVY Inspire 7920e - Color Thermal Inkjet - A4 Duplex - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk billede

Produktinformation

Multifunktionsprinter til farveudskrivning, kopiering og scanning med HP Thermal Inkjet-teknologi, automatisk duplex og højopløst farveudgang op til 4800 x 1200 dpi. ENVY Inspire 7920e kombinerer et kompakt alt-i-et-design med en 35-arks automatisk dokumentføder og en 125-arks indført bakke til daglige hjemme- og lillekontoropgaver med tydelig fotokvalitetsfarve. Udskriftsteknologi: HP Thermal Inkjet, 4-farvet Udskrivningshastighed: op til 15 ppm (mono) / 10 ppm (farve) Kophastighed: op til 13 spm (mono) / op til 6 spm (farve) Max udskriftsopløsning: op til 4800 x 1200 dpi (farve) Scanningsopløsning: 1200 x 1200 dpi ADF kapacitet: 35 ark Papirhåndtering: 125-arks indføring; understøtter A4 og Legal Anbefalet månedligt volumen er 300-400 sider med en maksimal månedlig driftscyklus på 1000 sider, hvilket gør den velegnet til moderat hjemme- og lillekontorbrug.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer
Artikel nr.: 242Q0B#629
EAN: 0195697743993
Varenr.: 3040274
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Envy 7920e A4 All-in-one
-0%1.286 kr
Før 1.286,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Envy Inspire 7920e All-in-One Blækprinter
1.348 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP ENVY Inspire 7920e Thermal
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ENVY Inspire 7920e - Color Thermal Inkjet - A4 Duplex - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ENVY Inspire 7920e - Color Thermal Inkjet - A4 Duplex - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1INphone.dk1.199 kr1.199 krKøb
2Proshop DK1.208 kr1.208 krKøb
3Dustin DK1.286 kr1.372,25 krKøb
4CompuMail DK1.348 kr1.348 krKøb
5Ultrashop1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ENVY Inspire 7920e - Color Thermal Inkjet - A4 Duplex - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk

PriceData har fulgt prisen på HP ENVY Inspire 7920e - Color Thermal Inkjet - A4 Duplex - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 749 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 913 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er 31% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for HP ENVY Inspire 7920e - Color Thermal Inkjet - A4 Duplex - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for HP ENVY Inspire 7920e - Color Thermal Inkjet - A4 Duplex - 4800 x 1200 dpi Multifunktion - Farve - Blæk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.199 kr153 kr (15%)
18. maj 20261.046 kr5 kr (0%)
17. maj 20261.041 kr4 kr (0%)
16. maj 20261.037 kr4 kr (0%)
15. maj 20261.033 kr15 kr (1%)
14. maj 20261.048 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.047 kr23 kr (2%)
12. maj 20261.070 kr101 kr (10%)
11. maj 2026969 kr106 kr (10%)
10. maj 20261.075 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret