Gå til hovedindhold

HP EliteDesk 8 G1i AI PC SFF Intel Core Ultra 7 16GB 512GB Windows 11 Pro

HPIsenkramEAN: 0199251889547
Pris fra 11.529 krtil 14.362,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.833,5 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP EliteDesk 8 G1i AI PC SFF Intel Core Ultra 7 16GB 512GB Windows 11 Pro og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11529 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitedesk 8 G1 Sff Intel Core Ultra 7 16gb 512gb
11.529 kr
Til butik
Hp Elitedesk 8 G1 Sff Intel Core Ultra 7 16gb 512gb billede

Produktinformation

Intel Core Ultra 7 265, 20 tråde, op til 5,3 GHz til hurtige workflows 16 GB DDR5 5600 MHz og 512 GB PCIe NVMe M.2 SSD til hurtig opstart WiFi 7, Bluetooth 5.4, gigabit Ethernet og alsidige I/O-porte Intel AI Boost med 13 TOPS NPU og integreret GPU til lokale AI-opgaver vPro-kompatibel, Windows 11 Pro, BIOS- og tændingsadgangskodebeskyttelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Stationære til virksomheder
Artikel nr.: A55NCET#UUW
EAN: 0199251889547
Varenr.: 5020071754
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteDesk 8 G1i AI
11.538 kr
Til butik
HP EliteDesk 8 G1i AI billede

Produktinformation

AI PC, SFF Core Ultra 7 265 / op til 5.3 GHz, vPro Enterprise, RAM 16 GB, SSD 512 GB, NVMe, Intel Graphics, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Win 11 Pro, skærm: ingen, jack sort, Smart Buy

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Stationaer PC Mac
Artikel nr.: A55NCET#UUW
EAN: 0199251889547
Varenr.: 3443491
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteDesk 8 G1i AI PC SFF Intel Core Ultra 7 16GB 512GB Windows 11 Pro
12.448 kr
Til butik
HP EliteDesk 8 G1i AI PC SFF Intel Core Ultra 7 16GB 512GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP EliteDesk 8 G1i AI - AI PC - SFF Core Ultra 7 265 / op til 5.3 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - Win 11 Pro - skærm: ingen - jack sort - Smart Buy...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: A55NCET#UUW
EAN: 0199251889547
Varenr.: 1003434178
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP EliteDesk 8 G1i Desktop AI PC
14.362,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteDesk 8 G1i AI PC SFF Intel Core Ultra 7 16GB 512GB Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteDesk 8 G1i AI PC SFF Intel Core Ultra 7 16GB 512GB Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK11.529 kr11.615,25 krKøb
2Proshop DK11.538 kr11.538 krKøb
3CompuMail DK12.448 kr12.448 krKøb
4Komplett DK14.362,5 kr14.362,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteDesk 8 G1i AI PC SFF Intel Core Ultra 7 16GB 512GB Windows 11 Pro

PriceData har fulgt prisen på HP EliteDesk 8 G1i AI PC SFF Intel Core Ultra 7 16GB 512GB Windows 11 Pro i 178 dage. Laveste pris i perioden er 10.548 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 14.074 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.492 kr.

Den nuværende pris på 11.529 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HP EliteDesk 8 G1i AI PC SFF Intel Core Ultra 7 16GB 512GB Windows 11 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HP EliteDesk 8 G1i AI PC SFF Intel Core Ultra 7 16GB 512GB Windows 11 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202611.529 kr9 kr (0%)
1. jun. 202611.538 kr555 kr (5%)
31. maj 202612.093 kr121 kr (1%)
30. maj 202612.214 kr186 kr (2%)
28. maj 202612.028 kr70 kr (1%)
27. maj 202612.098 kr62 kr (1%)
26. maj 202612.160 kr1 kr (0%)
25. maj 202612.161 kr61 kr (0%)
23. maj 202612.222 kr185 kr (2%)
22. maj 202612.037 kr61 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret