Gå til hovedindhold

HP EliteDesk 8 G1i AI Mini - Core Ultra 5 235 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro

HPIsenkramEAN: 0199251889325
Pris fra 9.278 krtil 13.490 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4.212 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP EliteDesk 8 G1i AI Mini - Core Ultra 5 235 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9278 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteDesk 8 G1i AI Mini - Core Ultra 5 235 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro
9.278 kr
Til butik
HP EliteDesk 8 G1i AI Mini - Core Ultra 5 235 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro billede

Produktinformation

HP EliteDesk 8 G1i AI Mini PC designet til moderne arbejdspladser, der kræver pålidelig ydeevne, høj sikkerhed og fleksibel udrulning i et kompakt format. Bygget til erhvervsbrugere og superbrugere kombinerer den en moderne Intel Core Ultra-processorplatform med virksomhedsklare funktioner til smidig multitasking, effektive daglige arbejdsgange og stabil netværksforbindelse. Processor: Core Ultra 5 235 (op til 5 GHz), vPro Enterprise Hukommelse: 16 GB RAM Lagring: 512 GB SSD (NVMe) Grafik: Intel Graphics Netværk: Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 Operativsystem: Win 11 Pro Skærm: Ingen skærm Velegnet til kontorer og fællesmiljøer, hvor pladsen er vigtig, men hvor du stadig har brug for de beregningsressourcer, der kræves til krævende produktivitetsopgaver. Integreret trådløst og kablet netværk understøtter, at du kan forblive forbundet på tværs af mange forskellige virksomheds- og hjemmearbejdsopsætninger.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Stationaer PC Mac
Artikel nr.: 998R5ET#UUW
EAN: 0199251889325
Varenr.: 3403994
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteDesk 8 G1i AI PC Mini PC 235 Intel Core Ultra 5 16GB 512GB Windows 11 Pro
10.327 kr
Til butik
HP EliteDesk 8 G1i AI PC Mini PC 235 Intel Core Ultra 5 16GB 512GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP EliteDesk 8 G1i AI - AI PC - mini Core Ultra 5 235 / op til 5 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - Win 11 Pro - skærm: ingen - jack sort - Smart Buy...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 998R5ET#UUW
EAN: 0199251889325
Varenr.: 1003433280
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitedesk 8 G1i Mini Intel Core Ultra 5 16gb 512gb
10.874 kr
Til butik
Hp Elitedesk 8 G1i Mini Intel Core Ultra 5 16gb 512gb billede

Produktinformation

Intel Core Ultra 5 CPU balancerer multi-core ydeevne med energieffektivitet 16 GB DDR5 5600 MHz RAM og 512 GB NVMe SSD gør indlæsningstider for apps hurtigere Intel AI Boost NPU accelererer lokale AI-opgaver op til 13 TOPS WiFi 7, Bluetooth 5.4 og gigabit Ethernet giver hurtig og stabil netværksforbindelse Thunderbolt 4, HDMI 2.1 og DisplayPort gør opsætning af flere skærme enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Stationære til virksomheder
Artikel nr.: 998R5ET#UUW
EAN: 0199251889325
Varenr.: 5020059383
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP EliteDesk 8 Mini G1i AI PC
13.490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteDesk 8 G1i AI Mini - Core Ultra 5 235 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteDesk 8 G1i AI Mini - Core Ultra 5 235 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK9.278 kr9.278 krKøb
2CompuMail DK10.327 kr10.327 krKøb
3Dustin DK10.874 kr10.960,25 krKøb
4Komplett DK13.490 kr13.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteDesk 8 G1i AI Mini - Core Ultra 5 235 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro

PriceData har fulgt prisen på HP EliteDesk 8 G1i AI Mini - Core Ultra 5 235 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro i 180 dage. Laveste pris i perioden er 8.360 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 11.764 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.000 kr.

Den nuværende pris på 9.278 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HP EliteDesk 8 G1i AI Mini - Core Ultra 5 235 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HP EliteDesk 8 G1i AI Mini - Core Ultra 5 235 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Win 11 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20269.278 kr773 kr (8%)
31. maj 202610.051 kr121 kr (1%)
30. maj 202610.172 kr137 kr (1%)
29. maj 202610.035 kr62 kr (1%)
28. maj 202610.097 kr62 kr (1%)
27. maj 202610.035 kr61 kr (1%)
26. maj 202610.096 kr61 kr (1%)
23. maj 202610.035 kr62 kr (1%)
22. maj 202610.097 kr62 kr (1%)
18. maj 202610.035 kr61 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret