Gå til hovedindhold

HiPoint HP EliteBook 840 G8 14" bærbar - i5-1145G7, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET)

HiPointEAN: 5711802729321
Pris fra 3.299 krtil 4.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 820 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP EliteBook 840 G8 14" bærbar - i5-1145G7, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP EliteBook 840 G8 I5-1145G7 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade B
3.299 kr
Til butik
HP EliteBook 840 G8 I5-1145G7 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

HP EliteBook 840 G8 Oplev den perfekte balance mellem stil og ydeevne med HP EliteBook 840 G8. Denne bærbare computer er udstyret med en kraftfuld Intel Core i5-1145G7 processor, der sikrer hurtig og effektiv multitasking. Med 16 GB RAM får du mere end ri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP preowned
Kategori: Bærbare Computere
EAN: 5711802729321
Varenr.: 129194
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook 840 G8 I5-1145G7 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade B
3.437 kr
Til butik
HP EliteBook 840 G8 I5-1145G7 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

HP EliteBook 840 G8 - Intel Core i5 - 1145G7 / op til 4.4 GHz - Win 11 Pro 64-bit - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 256 GB SSD - 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi - kbd: nordisk - Preowned Grade B

Produktspecifikationer

Mærke: HP preowned
Artikel nr.: NP/840G8/I5/16/256/NOR/B
EAN: 5711802729321
Varenr.: 1003417725
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP EliteBook 840 G8 14" bærbar - i5-1145G7, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET)
-11%4.099 kr
Før 4.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HP EliteBook 840 G8 14" bærbar - i5-1145G7, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET) billede

Produktinformation

HP EliteBook 840 G8 - Intel Core i5 - 1145G7 / op til 4.4 GHz - Win 11 Pro 64-bit - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 256 GB SSD - 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi - kbd: nordisk - Preowned Grade BMinimum 85% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehør. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugsspor. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Mærke: HiPoint
Kategori: Bærbare
Vægt: 2.16g
EAN: 5711802729321
Varenr.: 2124357
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP EliteBook 840 G8 14" bærbar - i5-1145G7, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET)
-11%4.119 kr
Før 4.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 840 G8 14" bærbar - i5-1145G7, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 840 G8 14" bærbar - i5-1145G7, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop3.299 kr3.299 krKøb
2CompuMail DK3.437 kr3.437 krKøb
3Boligcenter DK4.099 kr4.099 krKøb
4Vivas DK4.119 kr4.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook 840 G8 14" bærbar - i5-1145G7, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook 840 G8 14" bærbar - i5-1145G7, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET) i 49 dage. Laveste pris i perioden er 3.299 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 3.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.463 kr.

Den nuværende pris på 3.299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for HP EliteBook 840 G8 14" bærbar - i5-1145G7, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for HP EliteBook 840 G8 14" bærbar - i5-1145G7, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.299 kr138 kr (4%)
24. maj 20263.437 kr138 kr (4%)
20. maj 20263.299 kr138 kr (4%)
18. maj 20263.437 kr138 kr (4%)
17. maj 20263.299 kr80 kr (2%)
9. maj 20263.379 kr70 kr (2%)
28. apr. 20263.449 kr144 kr (4%)
27. apr. 20263.593 kr144 kr (4%)
24. apr. 20263.449 kr144 kr (4%)
23. apr. 20263.593 kr144 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret