Gå til hovedindhold

HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 32GB | 512GB

HPBærbare computereEAN: 0199251427435
Pris fra 14.439 krtil 14.448 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14.375 kr 12. maj

Sammenlign priser på HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 32GB | 512GB og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14439 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitebook 6 G1i 14 Intel Core Ultra 5 32gb 512gb 14 tommer
14.439 kr
Til butik
Hp Elitebook 6 G1i 14 Intel Core Ultra 5 32gb 512gb 14 tommer billede

Produktinformation

14-tommer WUXGA IPS-skærm med antirefleks og 300 cd/m² lysstyrke Intel Core Ultra 5 med 12 kerner og 32 GB DDR5 holder apps responsive Intel AI Boost NPU med 12 TOPs kører AI lokalt på enheden for privatliv og hastighed WiFi 7, to Thunderbolt 4-porte og HDMI 2.1 gør moderne docking enklere 5 MP IR-kamera, dobbelte mikrofoner og hardwarebaserede adgangskodekontroller forbedrer sikkerheden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: AD3A5ET#UUW
EAN: 0199251427435
Varenr.: 5020049692
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 32GB | 512GB
14.448 kr
Til butik
HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 32GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 5 225U, Op til 12 TOPS (NPU), 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 14" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade HP 4y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD3A5ET#UUW
EAN: 0199251427435
Varenr.: 3368968

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 32GB | 512GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 32GB | 512GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK14.439 kr14.525,25 krKøb
2Proshop DK14.448 kr14.448 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 32GB | 512GB

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 32GB | 512GB i 153 dage. Laveste pris i perioden er 10.162 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 17.124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.767 kr.

Den nuværende pris på 14.439 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 32GB | 512GB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 32GB | 512GB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202614.439 kr9 kr (0%)
2. jun. 202614.448 kr9 kr (0%)
30. maj 202614.439 kr9 kr (0%)
27. maj 202614.448 kr41 kr (0%)
26. maj 202614.407 kr9 kr (0%)
23. maj 202614.416 kr41 kr (0%)
12. maj 202614.375 kr163 kr (1%)
8. maj 202614.538 kr50 kr (0%)
2. maj 202614.488 kr61 kr (0%)
1. maj 202614.549 kr475 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret